Hakkımızda

sitemiz Kullanıcı istekleri baz alınarak hazırlanan içerik stratejisi, ihtiyaca yanıt verirken bunu oldukça basit ve verimli bir şekilde ziyaretçiye sunuyor. Güncellenebilir ve sürdürülebilir içerikleri, hedef kitlesi için kolaylıkla tüketilebilir hale gelecek.

Akıllı arama motoru, sesli arama,android ve ios telefonlar için play store uygulama ile tüm anlık gelişmeleri siz aramadan,ücretsiz mesajla sizlere bildirecek.Daha da güçlendirilmiş ve yenilenen web site mobil kullanım alışkanlıklarını karşılayan responsive yapıda hazırlanacak. En güçlü yazılım modelleri ve .NET tabanlı Pixel CMS entegrasyonuna da sahip web sitesi yenilikçi ve modern yaklaşımıyla ziyaretçilerini bekleyecek.

Uygulanan tasarım çözümleri ile büyük bir görsel dünya sunacak olan  web sitesi, işlevsel ve keyifli bir deneyim yaşatacak. Kolay anlaşılır, akılda kalıcı sayfalar, ikon ve grafik kullanımlarla güçlü bir görsel anlatıma sahiptir. web sitesi, Aksaray ( yerel) bazda tüm son dakika asayiş ve genel içerikli haberlerini anında sizlere zahmetsizce ulaştıracak.Aksaray da Gerçekleştirilen ve devam eden projeler hakkında detaylı bilgi sağlayan alanlara ve Aksaray halkı tarafından ihtiyaç duyulan tüm birimleri içeren hızlı menü çubuğuna sahiptir.

DOLAR
5.2922
EURO
5.9886
21 Şubat 2019 Perşembe
E-Gazete 1
Son Sayı
Önceki Sayılar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Dünyada iki yüzlü olanlar, kıyamet günü ateşten iki yüzlü olarak gelirler.

Hz. Muhammed
Eiffel Kulesi´nin tepesine çıkana kadar 1792 basamak vardır..

ilginç Bilgiler 15
Dolma iç için kullanacağınız pirincinizi mutlaka ılık suda bekletip yumuşatın ve nişastasından arındırmak için birkaç defa sudan geçirin. Böylece içinin sert kalmasını önlersiniz. Dolmamızın daha lezzetli olması için sızma zeytinyağı kullanın.

Dolma - Sarma Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları