Hakkımızda

sitemiz Kullanıcı istekleri baz alınarak hazırlanan içerik stratejisi, ihtiyaca yanıt verirken bunu oldukça basit ve verimli bir şekilde ziyaretçiye sunuyor. Güncellenebilir ve sürdürülebilir içerikleri, hedef kitlesi için kolaylıkla tüketilebilir hale gelecek.

Akıllı arama motoru, sesli arama,android ve ios telefonlar için play store uygulama ile tüm anlık gelişmeleri siz aramadan,ücretsiz mesajla sizlere bildirecek.Daha da güçlendirilmiş ve yenilenen web site mobil kullanım alışkanlıklarını karşılayan responsive yapıda hazırlanacak. En güçlü yazılım modelleri ve .NET tabanlı Pixel CMS entegrasyonuna da sahip web sitesi yenilikçi ve modern yaklaşımıyla ziyaretçilerini bekleyecek.

Uygulanan tasarım çözümleri ile büyük bir görsel dünya sunacak olan  web sitesi, işlevsel ve keyifli bir deneyim yaşatacak. Kolay anlaşılır, akılda kalıcı sayfalar, ikon ve grafik kullanımlarla güçlü bir görsel anlatıma sahiptir. web sitesi, Aksaray ( yerel) bazda tüm son dakika asayiş ve genel içerikli haberlerini anında sizlere zahmetsizce ulaştıracak.Aksaray da Gerçekleştirilen ve devam eden projeler hakkında detaylı bilgi sağlayan alanlara ve Aksaray halkı tarafından ihtiyaç duyulan tüm birimleri içeren hızlı menü çubuğuna sahiptir.

DOLAR
5.6134
EURO
6.4316
Aksaray
22 Ekim 2018 Pazartesi
Bugün
Bulutlu
20 °C
7 °C
Salı
Parçalı bulutlu
22 °C
10 °C
Çarşamba
Bulutlu
21 °C
9 °C
E-Gazete 1
Son Sayı
Önceki Sayılar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Günde en az iki kişiye iyilik et, gönlünü al. Çünkü cennetin yolu gönül almaktan geçer. Gönül almak cennetin firdevs kapısını açmaktadır.

Süleyman Hilmi Tunahan
Dünyadaki obez nüfusun üçte biri, gelişmekte olan ülkelerde yaşıyor..

ilginç Bilgiler 11
Peynirlerin küflenmemesi için kenarlarını tereyağı ile ovun

Peynirin Küflenmemesini İstiyorsanız