Hakkimizda

sitemiz Kullanıcı istekleri baz alınarak hazırlanan içerik stratejisi, ihtiyaca yanıt verirken bunu oldukça basit ve verimli bir şekilde ziyaretçiye sunuyor. Güncellenebilir ve sürdürülebilir içerikleri, hedef kitlesi için kolaylıkla tüketilebilir hale gelecek.

Akıllı arama motoru, sesli arama,android ve ios telefonlar için play store uygulama ile tüm anlık gelişmeleri siz aramadan,ücretsiz mesajla sizlere bildirecek.Daha da güçlendirilmiş ve yenilenen web site mobil kullanım alışkanlıklarını karşılayan responsive yapıda hazırlanacak. En güçlü yazılım modelleri ve .NET tabanlı Pixel CMS entegrasyonuna da sahip web sitesi yenilikçi ve modern yaklaşımıyla ziyaretçilerini bekleyecek.

Uygulanan tasarım çözümleri ile büyük bir görsel dünya sunacak olan  web sitesi, işlevsel ve keyifli bir deneyim yaşatacak. Kolay anlaşılır, akılda kalıcı sayfalar, ikon ve grafik kullanımlarla güçlü bir görsel anlatıma sahiptir. web sitesi, Aksaray ( yerel) bazda tüm son dakika asayiş ve genel içerikli haberlerini anında sizlere zahmetsizce ulaştıracak.Aksaray da Gerçekleştirilen ve devam eden projeler hakkında detaylı bilgi sağlayan alanlara ve Aksaray halkı tarafından ihtiyaç duyulan tüm birimleri içeren hızlı menü çubuğuna sahiptir.

DOLAR
4.7524
EURO
5.4833
Aksaray
23 Haziran 2018 Cumartesi
Bugün
Güneşli
25 °C
15 °C
Pazar
Güneşli
27 °C
14 °C
Pazartesi
Güneşli
30 °C
15 °C
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bilginin mürekkebi, şehidin kanından kutsaldır

Hz. Muhammed
-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3
Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları