Bugün, 16 Nisan 2021 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri
Anahtar Kelimeler: Milyon Patent Hedefinin Durağı Aksaray

1 Milyon Patent Hedefinin Yeni Durağı Aksaray

Aksaray | Aksaray haber | aksarayhaber68 | Aksaray son dakika | Aksaray haberleri |Son Dakika Aksaray Haberleri Aksaray Gazetesi

 

 

1 MİLYON PATENT HEDEFİNİN YENİ DURAĞI AKSARAY

Türkiye’nin 1 Milyon Patent hedefine ulaşması adına Aksaray Valiliği öncülüğünde gerçekleştirilen Marka Şehir etkinliklerinin yeni durağı Aksaray, Adres Patent Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ali Yüksel’in moderatörlüğünde “Aksaray’ın Markalaşması-Aksaray Sanayisinin Türkiye Ekonomisine ve İhracata Katkısı” etkinliği 4 Mart Perşembe günü saat 14.00 ile 16.00 arasında kamu, üniversite ve reel sektördeki birçok oyuncunun katılımıyla düzenlenecek. 

İlimizde sınai mülkiyet (marka, patent, tasarım) bilincinin geliştirilerek Aksaray’ın markalaşması ve Türk ekonomisine katkısının artırılması amacıyla 4 Mart 2021 tarihinde saat 14.00’de zoom üzerinden çevrim içi bir program düzenlenecek olup Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüz bu çalışmanın ortağıdır. Yapılacak çalışmayla Aksaray’ın Markalaşması – Aksaray Sanayisinin Türk Ekonomisine ve İhracata Katkısının sağlanmasın amaçlanmaktadır.

MARKA ŞEHİR AKSARAY

Zoom üzerinden gerçekleştirilen etkinliğe, Aksaray Vali Yardımcısı Sayın Yasin ARDIÇ, Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun ÇELİK, Aksaray Üniversitesi Rektörü Yusuf ŞAHİN, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Aksaray İl Müdürü Refik TEZCAN, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Ahmet KULAK, Aksaray Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hamit ÖZKÖK, Aksaray Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Mahmut AKKUŞ, Türkiye Patent Hareketi Derneği Başkanı Av. Ali ÇAVUŞOĞLU, Aemot Elektrik Motorları Genel Müdürü Sami AKDOĞAN ve Mysilo Tahıl Depolama Sistemleri Ar-Ge Müdürü Mücahid FERAH katılacak.

Panelimize Meeting ID: 981 3095 4021 ve Passcode : 237212 ya da aşağıdaki linkten katılım sağlayabilirsiniz.

Adres Patent is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
https://zoom.us/j/98130954021?pwd=VUg4RDdLeDd0Q1pVRHZTbTZneDV5dz09

Ayrıca https://forms.gle/4WG256855WrT2oUi6 linkinde yer alan katılım formunu doldurmanızı da rica ederiz.

Kayıt için : Fatma ERGİN

fatma.ergin@adrespatent.com