Bugün, 28 Şubat 2021 Pazar
Aksaray nöbetçi eczaneleri

68 Aksaray Belediyespor şampiyonluğa kilitlendi!

Play-Off'ta Bucaspor'la eşleşen 68 Aksaray Belediyespor şampiyonluğa kilitlendi.

TFF 3. Ligdeki temsilcimiz Aksarayspor geçtiğimiz günlerde TFF tarafından liglerin tescil edilmesinin açıklanması ile Play-Off mücadelesi vererek  2. Lige adını yazdırmak için Antalya’da sahne alacak.


 TFF tarafından 20-28 Temmuz tarihlerinde Antalya’da  oynanması kararını verdiği  Play-Off heyecanında siyah beyazlılar  İzmir ekibi Bucaspor ile kozlarını paylaşacak. Hazırlıklarına Aksaray’da devam eden ve Play-Off tarihinin netleşmesi ile çalışmalarına hırslı bir şekilde devam eden siyah beyazlılarda camia 2. Lig için kenetlendi.

Play-Off karşılaşmasında Bucaspor ile karşılaşacak siyah beyazlılar çalışmalarına teknik patron  Cem Kavçak nezaretinde  Aksaray’da devam ediyor.  Siyah beyazlılarda sakatlığı nedeni ile  genç stoper Yusuf Avcular dışında eksik  oyuncu bulunmuyor. Tamamen Play-Off mücadelesinde Buca maçına odaklanan siyah beyazlı ekip zorlu maçı kazanıp finale adına yazdırmak istiyor. Final grubunda ise Erzincan ile Artvin maçının galibi ile eşleşip bu maçı da kazanıp adını şampiyon yazdırarak Aksaray şehrine yeniden 2. Lig heyecanını yaşatmayı hedefliyor.