Bugün, 25 Temmuz 2021 Pazar
Aksaray nöbetçi eczaneleri

68 Aksaray Belediyespor,AKG Özel Güvenlik Şirketi İle Anlaştı

68 Aksaray Belediyespor,AKG Özel Güvenlik Şirketi İle Anlaştı

Misli.com 3.LİG 4. Grupta mücadele eden siyah beyazlı ekibimiz 68 Aksaraybelediyespor kulübü ile AKG özel Güvenlik şirketi arasında maç güvenliği hizmet sözleşmesi imzalandı.
Özel güvenlik hizmetinin zorunlu olduğu 3. Lig maçlarında 68 Aksaraybelediyespor kulübünün tercihi, geçen sezon olduğu gibi 2020-2021 yılı futbol sezonun da yine şehrimizin gözde güvenlik firması AKG özel güvenlik şirketi oldu.


68 Aksaraybelediyespor kulübünün Başkanı Dr. Türkcan COŞKUN ve AKG özel güvenlik şirketi sahibi Bahattin YÜCEL, Aksaray’da oynanacak tüm maçların güvenlik hizmeti için dün sözleşmeyi imzaladılar. Bu hafta Pazar günü Aksaray Dağılgan spor tesislerinde, İstanbul takımlarından olan MODEFEM karşılaşması öncesinde yapılan sözleşme ile sezon sonuna kadar Aksaray’da yapılacak olan tüm maçların güvenliğini AKG özel güvenlik şirketi sağlayacak.
 Şehrimizin takımı 68 Aksaraybelediyespor’a 3.liğde ki mücadelesinde başarılar dileyen AKG özel güvenlik şirketi sahibi Bahattin YÜCEL , “ Renklerine gönül verdiğimiz şehrimizin takımı 68 Aksaraybelediyespor’a destek olmak amaçlı, Aksaray’da gerçekleşecek tüm karşılaşmaların özel güvenlik hizmeti, firmamız tarafından sağlanacaktır. Futbolun bir ilin tanıtımına ve ekonomik katkılarının yüksek olduğu bilinci ile şehrimizin profesyonel tek takımı olan 68 Aksaraybelediyespor’a tüm Aksaraylıların sahip çıkması gerekmektedir. 68 Aksaraybelediyespor’a geçen yıl ana sponsor olan kulüp başkanı sayın Dr.Türkcan COŞGUN ‘un şehrimizin takımını en iyi yerlere getireceğine inancımız tamdır. ” şeklinde konuştu.
68 Aksaraybelediyespor kulübünün Başkanı Dr. Türkcan COŞKUN ise desteklerinden dolayı AKG özel güvenlik şirketi sahibi Bahattin YÜCEL’e teşekkür etti.