Bugün, 7 Mayıs 2021 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Ak Parti İl Başkanı Altınsoy'dan,İYİ Parti İl Başkanı Türemiş'e yanıt:Lafla peynir gemisi yürümüyor

Ak Parti İl Başkanı Altınsoy'dan,İYİ Parti İl Başkanı Türemiş'e yanıt:Lafla peynir gemisi yürümüyor

Geçtiğimiz gün yazılı basın açıklaması yapan İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş yaptığı açıklamada,"Aksaray’a devletin kasasından gelecek olan ödeneklerin sahiplenilmesinin doğru olmadığının, vatandaşların oylarının karşılığı olarak bu hizmetlerin zaten getirilmesi gerektiğinin altını çizerek “Kimse vatandaşın vergileriyle şekillenen devletin hazinesinden gelen paralarla hava atmasın. Milletin parasını millete dağıtmak ve onlara bunu bir nimet gibi göstermek acizlik ve millete tepeden bakmanın göstergesidir” ifadelerini kullanmıştı.

Türemiş'in bu açıklamasına cevap,Ak parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy'dan geldi.

Altınsoy yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın memleket işi gönül işidir” sözünü hatırlatan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Aksaray’ımız için inandığımız yolda Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde; şehrimize hizmet etmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Aksaray için gece gündüz çalıştıklarını vurgulayan Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “AK Parti Aksaray ailesi olarak çalışmalarımızı hem yerelde, hem de genelde yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz. Normale dönüş süreci ile birlikte hızımızı artırarak, şehrimizin kazanımlarını artırmak adına Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, teşkilatımız, STK ve Oda Başkanlarımız ile gecemizi gündüzümüze katarak, taş üstüne taş koymanın derdindeyiz” dedi.

Hiçbir zaman laf değil, hep hizmet siyaseti derdinde olduklarını aktaran Başkan Altınsoy, “Adını anma gereği dahi duymadığım bir siyasi parti il başkanının açıklamasını esefle okudum. Şehrimize kazandırılan hizmetlerden rahatsız olmaları bizleri şaşırttı. Daha kendi içlerinde barışı sağlayamayanlar, kimlerle beraber olduklarını, kime hizmet ettiklerini, kimlerle yol yürüdüklerini dahi netleştiremeyeler, bizim hizmetlerimizden rahatsız olduklarını beyan etmektedirler. Maalesef lafla peynir gemisi yürümüyor” açıklamasında bulundu.

Aziz Aksaray halkının hizmetlerin en iyisine layık olduğunu dile getiren Altınsoy, “Bizler, AK Parti ailesi olarak bakanlık ve kurum kapılarını aşındırarak, ek ödenek aktarımı, proje desteği, yatırımların alınması, istihdamın artırılması, şehrimizi ileriye taşıyacak projelerin hayata geçirilmesi konusunda önceden olduğu gibi bundan sonrada durmadan, yorulmadan çalışarak, hemşerilerimizin hizmetkarı olmaya kararlı bir şekilde devam edeceğiz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi şehrimiz, hizmetlerin en iyisine layıktır. Aksaray’ımızın Hükümetimiz tarafından yapılan hizmetlerden daha fazla istifade etmeye ihtiyacının olduğu bilinci ile hareket ederek, çalışmalarımızı bu minvalde sürdüreceğiz, lafla değil icraatları ortaya koyarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.