Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

03.07.2020

  • İMSAK 03:29
  • GÜNEŞ 05:18
  • ÖĞLE 12:53
  • İKİNDİ 16:47
  • AKŞAM 20:18
  • YATSI 21:59
Anahtar Kelimeler: AKMÜB' taraftara

AKMÜB'den taraftara jest


Aksaray Müteahhitler Birliği Başkanı Fatih Güneş geçtiğimiz gün 17.30 da AKMÜB binasında basın toplantısı düzenledi. Aksaray Müteahhitler Birliği (AKMÜB) tarafından düzenlenen basın toplantısında Başkan Güneş 68 gençlik taraftar grubuna jest yaparak  100 forma ve 150 atkı hediye etti.


Aksaray Müteahhitler Birliği Başkanı Fatih Güneş’in düzenlediği basın toplantısına 68 Aksaray Belediyespor Kulüp başkanı Cem Çorakçı, Genel Kaptan İsa güzel, Basın Sözcüsü Emin Acar 68 Gençlik Taraftar Grubu lideri Ahmet Kaya katıldı. Güneş yapmış olduğu konuşmada; “AKMÜB (Aksaray Müteahhitler Birliği) olarak sezon başından beri takımımıza elimizden geldiğince destek olmaya, takımımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Bu zorlu şampiyonluk yolunda kar kış demeden, uzak yakın ayırt etmeksizin takımlarının yanında olan 68 Gençlik taraftar grubunun da unutulmaması gerektiğini düşündük.  Bu bağlamda 100 adet forma ve 150 adet atkı hediye ettik.”dedi.
 68 Aksaray Belediyespor Kulüp Başkanı Cem Çorakçı ise; “Ülkemizin, şehrimizin içinde bulunduğu geçici zor ekonomik koşulları biliyoruz, bu da geçer. Bu zor ekonomik koşullarda elini taşın altına koyan insanlar unutulmaz. AKMÜB’e vermiş oldukları desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Destek olan herkese minnettarız. Yolumuz uzun,  bu uzun yolu şehir olarak beraber yürüyüp inşallah sezon sonunda ipi göğüsleyen tarafın biz olacağımıza inancımız tam. Kulüp Başkanı olarak değil, spor camiasına hizmet edenler adına tekrar desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Bu şehir bizim, bu takım bizim, hepimizin ." ifadelerini kullandı.
Haber Ali ŞENGÜL


Haber Kaynak : www.aksarayhaber68.com