Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

03.07.2020

  • İMSAK 03:29
  • GÜNEŞ 05:18
  • ÖĞLE 12:53
  • İKİNDİ 16:47
  • AKŞAM 20:18
  • YATSI 21:59

Aksaray Belediyespor Başkanı Çorakçı: Dünkü maçtaki olaylarda 6 kişi yaralandı


Aksaray Belediyespor kulüp Başkanı Cem Çorakçı, hafta sonu oynanan Serik Belediyespor maçında yaşanan talihsiz ve üzücü olaylarla ilgili, yaptığı açıklamada "Sportif direktörümüz Hayatı Şenkaya ile oyuncumuz Taha Şahin ve 4  taraftarımız da atılan taş ve yabancı cisimlerden yaralandılar. Bu 6 kişinin tedavisi yapıldıktan sonra Aksaray'a döndük. Biz bu olayın federasyon nezdinde takipçisi olacağız" dedi.
Aksaray Belediyespor kulüp Başkanı Cem Çorakçı, maçın ardından yaşanan olaylarla ilgili bugün basın toplantısı düzenledi. Maçtan sonra galip gelmenin sevincini taraftarla yaşamak istediklerini ifade eden Çorakçı, şunları söyledi. "Maçtan sonra sevincimizi tabii olarak taraftarlarımızla yaşamak istedik. Bu ana kadar sahada hiçbir olay yoktu. Biraz emniyet teşkilatının yetersiz olmasından, maç bittikten sonra her iki seyirci grubunun aynı anda dışarı çıkarılmasından dolayı kaynaklanan hatalar. Bunun yanında stat dışından Serik taraftarlarının taşla saldırıları oldu. Polis olayları dağıtmak isterken biber gazı sıktı. O da rüzgarın etkisi ile bizim seyirci grubumuzun üzerine geldi. Biz de kapıları açıp seyircimizi tekrar stat içine aldık."
Yaşanan olayları federasyon nezdinde takip edeceklerini ifade eden Çorakçı, "Sportif direktörümüz Hayatı Şenkaya ile oyuncumuz Taha Şahin ve 4 taraftarımız da atılan taş ve yabancı cisimlerden yaralandılar. Bu 6 kişinin tedavisi yapıldıktan sonra Aksaray'a döndük. Bize maça desteğe gelen Aksaray Belediye Başkanı Enver Dinçer’de bizle beraber sahaya girerek bize yardımcı olduğu için yönetim kurulu adına kendilerine teşekkür ediyorum. İki otobüsümüzün camları kırıldı. Olmaması gereken olaylardı. Biz bu konudan dolayı çok üzgünüz. Biz gerekli görüntüleri ve kayıtları aldık. Bu görüntüleri federasyona ileteceğiz" diye konuştu.


Haber Kaynak : www.aksarayhaber68.com