Bugün, 7 Mayıs 2021 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray Beşiktaşlılar Derneği'nden  'Kartal Pençesi' projesine tam destek 

Aksaray | Aksaray haber | aksarayhaber68 | Aksaray son dakika | Aksaray haberleri |Son Dakika Aksaray Haberleri

 

Beşiktaş Kulübü, taraftarlarının desteği ile benzersiz bir çalışmaya daha imza atıyor. “Kartal Pençesi” adı verilen proje ile tüm dünyanın yakından tanıdığı Büyük Beşiktaş Taraftarı için dijital taraftar deneyimi oluşturulacak.

Aksaray Beşiktaşlılar Derneğinden  Beşiktaş kulübünün başlatmış olduğu 'KARTAL PENÇESİ' projesine tam destek. 

Dernek yönetimi yapmış olduğu açıklama ile  “Dünyada bir ilk olan Kartal Pençesi projesi ile zaten tüm dünyanın ezbere bildiği Beşiktaş taraftarının gücünü bu kez dijital ortamda göstermiş olacağız ve Beşiktaş olarak dünyanın en büyük dijital tribününü kuracağız. Tüm dünyadaki   Beşiktaş taraftarlarının fotoğrafları ile katılacakları ilk dijital deneyim olan “Kartal Pençesi” ile her Beşiktaş taraftarı kendisini Beşiktaş Ailesi’nin bir ferdi olarak görecek ve gösterebilecektir. Tüm dünya kulüpleri arasında yapılan ilk web tabanlı AR projesi olan çalışmamız örnek teşkil edecek” dedi.

“Bırakmam Seni Kampanyamız kapsamında sıkça dile getirilen Şair Kazım'ın Biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var şeklindeki sözlerine ithafen Şimdi bizi biz yapan büyük taraftarın gücünü tüm dünyaya gösterme zamanı olduğunu belirten dernek yönetimi Bir kez daha efsane yazmak için, Aksarayda bulunan Büyük Beşiktaş Taraftarını bu büyük fotoğrafın içinde yer almaya davet ediyoruz” dedi 

 “Kartal Pençesi’’ projesi katılım detayları

Birakmamseni.org üzerinden ‘’KATIL’’ butonuna tıkla.

Ulaştığın formda istenen bilgileri doldur.

Tüm bilgilerinin doğruluğundan emin ol. Sistemde tanımladığın e-posta hesabın ve oluşturduğun şifre ile tekrar giriş yapabilirsin.

Dijital tribünde yerini almak ve üyeliğini başlatmak için kart bilgilerini girerek desteğini yap. (Her koltuk için destek tutarı; 20 TL, 5 USD veya 4 Euro)

Koltuk adeti seçerek istediğin sayıda koltuk için destekte bulunabilirsin.

Destek yaptığında senin için tanımlamış bir taraftar numarasına sahip olacaksın.

Tribünde görünmesi için fotoğraftaki kişinin adını ve yaşadığı ülke bilgilerini gir ve Kartal Pençesi fotoğrafını yükle.

Sadece Kartal Pençesi pozu verilmiş gerçek fotoğraflar onaylanacaktır.

Kartal Pençesi tribününde sana özel koltuk numaran ile yerin hazır!

Koltuk numaran ile sana özel düzenlenmiş bileti sosyal medyada paylaşarak yerini herkese gösterebilirsin. Fotoğrafın, Kartal Pençesi tribününde sana ait koltuk numarasında yerini alacak.

Kartal Pençesi tribününde yerini aldın!

AR destekli mobil cihazın üzerinden üye girişi yaparak ulaşacağın KARTALI ÇAĞIR butonu ile Kara Kartallarımız sen nerede isen orada olacak.

Kendin, ailen ve sevdiklerin için dilediğin kadar üyelik oluşturabilir ve destekte bulunabilirsin.

DESTEĞİNİ PAYLAŞ bölümünde, destek kodu oluşturarak fotoğraf yükleme hakkını sevdiklerine hediye edebilirsin. DESTEK KOD ile YERİNİ AL bölümüne girilen geçerli bir kod ile ayrıca bağış yapılmadan koltuk tanımlanabilir.