Bugün, 16 Nisan 2021 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray Radyona Sahip Çık! BAU Radyo 4.Müzik Onair Ödülleri’nde Oylama Heyecanı Başladı

Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik platformu Müzik Onair tarafından Bahçeşehir Üniversitesi ve BAU Radyo ile birlikte bu yıl dördüncüsü düzenlenecek BAU Radyo Müzik Onair Ödülleri için nefesler tutuldu.

18 kategoride 2019’un en iyilerinin ödüllendirileceği 4.BAU Radyo Müzik Onair Ödülleri için halk oylaması  başladı.

 Ödül töreninde, 13 kategoride müzik, 4 kategoride radyo ve 1 kategoride sosyal medya olmak üzere toplam 18 kategoride 2019 yılının en iyileri ödüllendirilecek!..

Aksaray KRAL FM,en iyi yerel radyolar kategorisinde,11 radyo arasında ilk sırada halk oylamasına katılarak  finalist olma yolunda destek bekliyor.

Aksaray KRAL FM Genel Yayın Koordinatörü Talat Belge yaptığı açıklamada,"Türkiye'nin en prestijli müzik yarışmasında finalist olmaya aday gösterilmemiz bizleri onurlandırdı.Bu yarışma Aksaray'ın tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır.İsteğimiz yarışmada finalist olmak ve Aksaray ismini Türkiye"ye duyurmak.Tüm Aksaraylı hemşehrilerimizin ücretsiz halk oylamasına katılarak bizlere destek vermesini bekliyoruz."dedi.

ÜCRETSİZ HALK OYLAMASI

http://muzikonairodulleri.com/anket.asp?dump=3&s=20#oylama

adresinden "En iyi yerel radyolar" kategorisinden "Aksaray Kral FM" seçilerek telefonunuza gelen onay kodunu ücretsiz onaylatarak oy kullanma işlemi gerçekleşecek.

Armağan Çağlayan,  Behzat Gerçeker, Ayşegül Aldinç,Bülent Seyhan, Ertuğrul Özkök, Işın Karaca, Ömür Gedik, Hakan Uç, Hopdedik Ayhan, Hakan Gence, Doç.Dr. Michael Kuyucu, Özcan Beylan ve Özden Bora gibi müzik piyasasının önde gelen isimlerinin ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin akademik kadrosunun yer aldığı jüri kadrosu 27 Ocak 2020’de dördüncüsü gerçekleşecek olan törende her kategoriden toplam 10 isim belirledi. Kategorilerde yarışıp, ödül alacak olan sanatçılar ise halk oylamasıyla seçilecek.

Ceyhun Yılmaz’ın sunuculuğunu yaptığı gecede kazananlar 27 Ocak 2020 Pazartesi akşamı Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde görkemli bir törenle açıklanacak.

Birçok müzisyen, şarkıcı, influencer, yönetmen ve akademisyenin katılacağı görkemli ödül töreni 27 Ocak 2020 saat 19.00’da canlı yayınla ünlü müzisyen Umut Kuzey’in kurucusu olduğu Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon Tv’den canlı olarak yayınlanacak.