Bugün, 25 Haziran 2021 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri
Anahtar Kelimeler: Aksaray' kayboldu Serdivan' bulundu!

Aksaray'da kayboldu, Serdivan'da bulundu!

Aksaray'da kayboldu, Serdivan'da bulundu!

 

Aksaray’da 27 Mayıs Perşembe günü kaybolan Afgan uyruklu M. Ç. (14), ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının da katkılarıyla Serdivan İlçesi’nde bulundu.

Aksaray’da 27 Mayıs’ta kayıplara karışan Afgan asıllı 14 yaşındaki M. Ç.’den haber alamayan baba İsa Ç., ATV’de yayınlan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı.  Kızının kendi gibi Afgan asıllı 22 yaşındaki bir genç tarafından kaçırıldığını düşünen baba, kızının bir an önce bulunmasını istedi.

SERDİVAN’DA BULUNDU

Aksaray çocuk şubeye seslenen Müge Anlı, “Zaten çok ilgilenmişsiniz, ama lütfen özel bir itam gösterin” dedi.  Yayından sonra Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri 1 haftadır bulunamayan M. Ç.’nin Sakarya’nın Serdivan İlçesi’nde olduğunu tespit etti. Aksaray’daki ekiplerin iletişime geçtiği Sakarya Çocuk Şube ekipleri, düzenlenen operasyonla kızı bulunduğu adresten aldı.

3 KİŞİ GÖZALTINDA

14 yaşındaki kızı yanında tutan üç kişi gözaltına alınırken, kız da ifade işlemleri için emniyete götürüldü. Öte yandan eve dönmek istemediğini dile getiren 14 yaşındaki kız, ifade işlemleri bitikten sonra devlet korunmasına alındı. Haber/Seranay Yaşar

aksamhaberleri.com.tr