Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

15.07.2020

  • İMSAK 03:41
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:48
  • AKŞAM 20:14
  • YATSI 21:52

Aksarayspor Yuvasında Antrenmanlarına Devam ediyor

Türkiye Futbol Federasyonu, 2. ve 3. lig maçlarının 18 Temmuz'dan itibaren oynatılmasına karar verdi.

 TFF  yaptığı açıklamada:

“TFF Yönetim Kurulu, bugün Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gündemdeki konuları görüşmek üzere rutin Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirmiştir. Toplantıda Yönetim Kurulu, gündem maddelerinden birisi olan Covid-19 salgını nedeniyle ara verilen TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakalarının tamamlanması konusunda yaptığı değerlendirme sonucunda, daha önce açıklandığı gibi bu iki ligin 18 Temmuz 2020’den itibaren oynatılması kararını vermiştir.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de kalan müsabakaların programı en kısa zamanda kamuoyuna duyurulacaktır.”ifadelerine yer verildi.

Spor Toto 3.Lig 1.gruptaki Temsilcimiz Aksarayspor da Korona Virüsü Nedeniyle Verilen Yaklaşık 3 Aylık Aranın Ardından, 18 Temmuz da Başlayacak Olan Lig Öncesi Toplanarak Çatalcaspor Maçının Hazırlıklarına devam ediyor.

Aksarayspor Yuvasında Antrenmanlarına Devam ediyor

Mart ayından itibaren ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeni ile Liglere verilen 3 aylık aradan sonra 15 Haziran’da Toplanan Aksarayspor Dağılgan stadında, tam kadro antrenmanlarına, Çift İdmanla devam ediyor.

 Kaptan “Konuksever Takımımız Turp Gibi Moraller Yüksek”

 Aksarayspor’un başarılı Kaptanı İbrahim Konuksever yaptığı açıklamada “Takım olarak korona testi yaptık ve şükürler olsun tüm arkadaşların test sonuçları negatif çıktı. Bugün de evimizde Dağılgan Stadı’mızdayız.  Takım arkadaşlarım pandemi döneminde çalışmayı ihmal etmedi. 15 Haziran'dan itibaren idmanlara devam ediyoruz.23 günlük süreçte takımımız daha iyi olacak ve 6 final maçını en iyi şekilde geçeceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bay Gol “Bu Stad’da Güzel Anılarımız Var Ve Yenilerini Ekleyeceğiz”

Takımın golcüsü Enes Soy da yaptığı açıklamada “Bu gün benim ve futbolcu arkadaşlarımın en güzel günlerinden birini yaşıyoruz. O çok sevdiğimiz futbola ve evimiz Dağılgan’a dönmenin heyecanı içindeyiz. Bu stad’da taraftarımız ile çok güzel maçlar yaşadık. Yaşamaya da devam edeceğiz. Tribünlerdeki o güzelliği anımsadım. Tüm takım arkadaşlarımızla Aksarayspor’u bu sezon layık olduğu yere getireceğiz” dedi. Pandemi dönemini iyi geçirdiğini de söyleyen Bay Gol  “Sabırsızlıkla müsabakaların başlayacağı günü bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.