Atanamayan Uzmanlar Derneği Haklarını Arama Konusunda Yoluna Hız Kesmeden Devam Ediyor

Atanamayan Uzmanlar Derneği Haklarını Arama Konusunda Yoluna Hız Kesmeden Devam Ediyor

Atanamayan Uzmanlar Derneği Haklarını Arama Konusunda Yoluna Hız Kesmeden Devam Ediyor

 

Eski uzman çavuşlar kanunen hakları olmasına rağmen atanamıyor. Yıllardır süre gelen bu mağduriyet artarak devam etmekte. Mustafa GÜNDEŞLİ ve yönetim ekibi bu mağduriyete dur demek adına aylardır çalışmalarına pes etmeden devam ediyor.

 

 

Gündeşli: Derneğimizin amacı 7 yıl ve üzeri görev yapan (2016 dan önce bu süre 2 yıldı burda da büyük bir  hak kaybı oluştu) ve ailevi, sağlık ve mesleki nedenlerden dolayı görevlerinden ayrılmak zorunda kalan uzman çavuşların referans olmadan devlet eliyle adil bir şekilde memuriyet hakkını almasını sağlamak. Devletimiz ve saygıdeğer devlet büyüklerimizle görüşmeler sağlayarak desteklerini talep ettik.

 

 

Adalet ve Kalkınma Partisi
Milliyetçi Hareket Partisi
İyi Parti
Cumhuriyet Halk Partisi
Saadet partisi
Yeniden Refah Partisi
Vekiller
Grup başkan Vekilleri
Komisyon Başkanları*
Komisyon Üyeleri ile görüşmeler

Birçok siyasi kişilerle başarılı görüşmeler gerçekleştirdik.Sesimizi duyurmadığımız hiçbir kurum ve kuruluş, Siyasi parti ve liderleri kalmadı.

 

 

BİZLERİN MESELESİ SİYASET ÜSTÜ VİCDAN MESELESİDİR*

Bizlere zaman ayırıp sesimizi duyan ve her türlü desteği vereceğini belirten devletimiz ve devlet büyüklerimize desteklerinden dolayı ATAUZDER ve ailesi adına binlerce kez teşekkür ederiz.

Derneğimiz ve yönetim ekibimiz haklı mücadelemizde üstüne düşen görevini layıkıyla yerine getirmiş olup çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte.

 

 

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Kamu Yararına Kurulacak Uzmanlar Derneği (Temud)

Başkanlık seçimlerinde başkanımız Mustafa Gündeşli aday olmuştur.

Emekli uzman çavuşlar
10 yıl üzeri çalışıp görevlerinden ayrılan uzman çavuşlar 
Sivil memurluğa geçmiş uzman çavuşlar
Görevlerine devam eden uzman çavuşlar 
Malulen emekli uzman çavuşlar 
10 yıl ve üzeri çalışma sonucunda Gazilik ünvanı  almış uzman çavuşlar 
Oy kullanabilecek olup;

Bütün Uzman Çavuş arkadaşların özlük hakları, memuriyet hakları konusunda gerekli çalışmaları gerçekleştirmek adına tek çatı altında kaldığımız yerden faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Bütün Uzman Çavuşların layık olduğu değeri görmeleri, Haklarının iyileştirilmesi, özlük haklarının alınması, mağduriyetlerin giderilmesi adına Mustafa Gündeşli bu göreve taliptir.

Uzman Çavuşların yıllarca duyulmayan sesini duyurmak için tüm çalışmaları gerçekleştiren ve bunu hiçbir menfaat gözetmeksizin vicdanlı ve merhametli bir şekilde yapan ve birçok başarının mimarı olan Mustafa Gündeşli bu başkanlık için en etkili ve sonuna kadar hak eden tek isim.


 Cumartesi 18.8 ° / 8.3 °
Pazar 17.6 ° / 7.9 °
Pazartesi 19.4 ° / 5.3 °
Aksaray nöbetçi eczaneleri