Bugün, 7 Mart 2021 Pazar
Aksaray nöbetçi eczaneleri

ATSO´dan Üyelerine Büyük Kolaylık | aksaray haber | aksarayhaber68

aksarayhaber68 | aksaray haberleri

ATSO´DAN ÜYELERİNE BÜYÜK KOLAYLIK
 
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında üyelerine yönelik olarak bir projeyi daha hayata geçirdi.
İlimiz İş Dünyasının öncü kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerine yönelik olarak başlatmış olduğu proje kapsamında üyeler ATSO Hizmet Binasına gitmeden web sitesi aracılığı ile Odanın vermiş olduğu Kayıt Sureti, Faaliyet Belgesi, İhale Yasağı ve Ticari İkametgâh belgesini alabilecekler.
 
ATSO BAŞKANI KOÇAŞ ?TEKNOLOJİDE İLERLİYOR, GELECEK TÜRKİYE´NİN SANAYİ KENTİNİ AKSARAY´DA İNŞA EDİYORUZ?
 
Konu ile ilgili açıklama yapan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da ?Üyelerimizin bizlerden talep etmiş olduğu isteklerin en başında gelen belge hizmetlerini artık odamız web sitesi aracılığı ile üyelerimize vereceğiz. Proje kapsamında üyelerimiz hizmet binamıza gelmeden bizlerden talep etmiş olduğu Oda kayıt, Faaliyet Belgesi İhale Yasağı ve Ticari İkametgâh belgesini www.aksaraytso.org.tr adresinden alabileceklerdir.
 
Teknolojik olarak her geçen gün artan hizmetlerimiz kapsamında üyelerimize bir kolaylık daha sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylar içerisinde aidat ödeme uygulamasını da web sitemiz aracılığı ile üyelerimizin hizmetine sunmuş ve çok iyi yönde geri dönüşler aldık. Üyelerimizin bizlere iletmiş olduğu geri bildirimler bize büyük motive olmakla beraber çalışmalarımıza ve projelerimizde manevi destek sağlamaktadır. İnşallah ilerleyen dönemlerde takdir buyurulur ve görevimize devam edersek, çok daha iyi hizmetleri üyelerimiz sunacağız.  Gelecek Türkiye´nin Sanayi Kentini Biz Anadolu´da Aksaray´da inşa ediyoruz. Bu anlamda tüm üyelerimize mesajımız Birlikte daha güçlü adımlarla hedeflerine koşan bir Aksaray için gelin, kentimizin geleceğini birlikte inşa edelim. Ülkemizde ve Dünya´da örnek gösterilecek bir Aksaray için esnafından, sanayicisine, yöneticisinden, çalışanına kadar herkesin katkısına, gücüne, emeğine ve hayallerine ihtiyacımız vardır? Dedi.