Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

15.07.2020

  • İMSAK 03:41
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:48
  • AKŞAM 20:14
  • YATSI 21:52

Bakan Ziya Selçuk:“Hamza Öğretmen”i Aksaray’a uğurladık

Valiler Kararnamesi ile MEB Personel Genel Müdürü görevinden Aksaray Valiliği'ne atanan Hamza Aydoğdu , yarın Aksaraydaki  görevine başlıyor.

Aksaray Valimiz Sn.Hamza Aydoğdu 19 Haziran  yarın ( Cuma ) saat 11:00 da Valilik önünde karşılanacak.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,dershane öğretmenliği ve yöneticilik ile meslek hayatına başlayan ve Aksaray'a vali atanan Hamza Aydoğdu için

"Bakanlık yöneticilerimizle yaptığımız her toplantıda kendimi 18 milyon öğrencisi olan bir okulun öğretmenler odasındaymış gibi hissediyorum.

Bugün o masadaki “Hamza Öğretmen”i Aksaray’a uğurladık. Eğitim ailemiz adına Aksaray Valiliği görevinde başarılar dilerim."ifadelerine yer verdi.

Aksaray'ın yeni valisi Hamza Aydoğdu, 10 Ocak 1975 tarihinde Bitlis'te dünyaya geldi. İlk ve Ortaokul eğitimini Ahlat ilçesinde, lise Eğitimini Bitlis Ticaret Lisesinde tamamlayan Hamza Aydoğdu, Kayseri Erciyes Üniversitesinde Muhasebe eğitimi aldıktan sonra yine aynı üniversitenin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Hamza Aydoğdu, Yüksek lisansını Van 100. Yıl Üniversitesinde, doktorasını Ankara Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamladı.

Aydoğdu’nun dershane öğretmenliği ve yöneticilik ile başladığı meslek hayatı, Milli Eğitim Bakanlığına öğretmen olarak geçişi ile devam etti. Hamza Aydoğdu, Bakanlık Müşavirliği, Daire Başkanlığı, Eğitim Grup Başkanlığı ve Genel Müdür Yardımcılığı gibi farklı kademelerde görev yaptı.

Aydoğdu, 10 Haziran 2014 tarihinde İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne asaleten atanmıştır

Bakanlık yöneticilerimizle yaptığımız her toplantıda kendimi 18 milyon öğrencisi olan bir okulun öğretmenler odasındaymış gibi hissediyorum.

Bugün o masadaki “Hamza Öğretmen”i Aksaray’a uğurladık. Eğitim ailemiz adına @aksarayvaliligi görevinde başarılar dilerim. @hmzaydg