Bugün, 8 Mart 2021 Pazartesi
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Balkonda göbek atıp müzisyenlere balkondan şeker ikram ettiler

Aksaray’da sokağa çıkma sınırlandırması kapsamında müzisyenler kamyonetin kasasında sokak sokak gezerek mobil açık hava konseri düzenlerken, balkona çıkan vatandaşlar göbek atarak oynadı. Bazı vatandaşlar ise balkonda şeker atarak müzisyenlere bayram şekeri ikram etti. 


Aksaray’da sokağa çıkma sınırlandırması kapsamında evden çıkamayan vatandaşlara Aksaray Belediyesi tarafından mobil mini konser düzenlendi. Bir kamyonetin kasasına kurulan sahne ile enstrümanları ile açık hava konseri veren müzisyenler mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşları eğlendirdi. Balkonlara çıkan vatandaşlar balkonlarda göbek atarak eğelenirken, bazı vatandaşlar ise müzisyenlere balkondan şeker atarak ikramda bulundu.

Yoğun ilgi gören mobil konser aracı vatandaşlara motivasyon ve moral desteği sağladı. Konser aracının gittiği mahallelerde çocuklar için hediyeler dağıtıldı. Bazı çocuklar Türk bayraklarıyla şarkılara eşlik ettiler. Uygulamadan son derece memnun olan vatandaşlar ise güzel bir moral olduğunu söyledi.