Bugün, 8 Mart 2021 Pazartesi
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Başkan Altınsoy:'42 Bin Üye 42 Bin SMS’ kampanyası başlatıyoruz

İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülük ettiği kampanyaya bizler de 42 bin üyemizle destek veriyoruz. Bu vesileyle ‘42 Bin Üye 42 Bin SMS’ kampanyasını başlatıyor ve bu mücadelede bizler de yerimizi alıyoruz”

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına destek ülke genelinde çığ gibi büyüyor.

 

Milli Dayanışma Kampanyası’na destek için Aksaray’daki 42 bin üyeye çağrıda bulunan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu kampanyaya, AK Parti Aksaray Teşkilatları olarak bizler de en güçlü desteği vereceğiz. Türkiye, koronavirüs salgınına karşı en başından itibaren örnek bir mücadele sergilemekte, sağlık tedbirlerinin yanında aldığı güçlü ekonomik yardım ve destek paketleriyle tam bir sosyal devlet anlayışı ortaya koymaktadır. Her zaman liderinin yanında ve emrinde olan AK Parti Aksaray Teşkilatları da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu bu kampanyaya tüm yönetim kutulu üyelerimizle karınca kararınca destek olmaya çalıştık. Bu kampanyanın bir çığ gibi büyümesi için de var gücümüzle çalışacağız. Türkiye’nin bu mücadeleden de güçlenerek çıkacağına inancımız tamdır. Milletçe nice badirelere göğüs gerdik. Şimdi de el ele, gönül gönüle vererek Allah’ın izniyle bu zorluğu da başarıyla aşacağız” dedi.

 

“Gün birlik ve beraberlik günü” diyen Başkan Altınsoy, “Kampanyaya destek veren İlçe ve Belde Başkanlarıma, İl/İlçe/Belde Yönetim Kurulu Üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza, Belediye Meclisi Üyelerimize, İl Genel Meclisi Üyelerimize, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, mahalle başkanlarımıza, sandık başkanlarımız ile müşahitlerimize ve tüm AK Parti ailemize teşekkür ediyorum. Şuan birbirimize kenetlenme ve birlik olma zamanıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Milli Dayanışma Kampanyasına AK Parti Aksaray Teşkilatları olarak 42 bin üye 42 Bin sms atarak bizlerde kampanyaya katılım sağlıyoruz. Tüm teşkilatlarımız ve Aksaray’lı hemşerilerimizi KORONA yazıp 8119’a sms atarak kampanyaya destek olmaya davet ediyor, katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.