Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

11.07.2020

  • İMSAK 03:36
  • GÜNEŞ 05:23
  • ÖĞLE 12:54
  • İKİNDİ 16:48
  • AKŞAM 20:16
  • YATSI 21:55

Başkan Altınsoy:Canlarımız önce Allah’a, sonra sizlere emanet

      BAŞKAN ALTINSOY’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR MESAJI

Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına bir kez daha teşekkür eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, sağlık çalışanlarına yönelik, “Canlarımız önce Allah’a, sonra sizlere emanet” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin içinden geçtiği bu kritik dönemde, canları pahasına büyük fedakarlıklar göstererek ön cephede savaşan tüm sağlık çalışanlarını yürekten tebrik eden Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İl Sağlık Müdürü, Devlet Hastanesi Başhekimi başta olmak üzere, görev yapan doktor, hemşire, temizlik görevlisi ve her kademedeki sağlık personeli ayrı ayrı teşekkür etti.

Sağlık çalışanlarının yeni tip salgınının önlenmesi ve yayılmasının önüne geçilmesi açısından büyük bir özveriyle gecesini gündüzüne katıp, aileleri ve sevdiklerinden uzak kalarak, vatandaşlarımızın sağlıklarını kendi canlarının önüne koyarak görevlerini büyük bir fedakârlıkla yerine getirdiğini dile getiren Başkan Altınsoy, “Zorlu süreçleri güçlü devletimizin kararlı adımları, milletimizin birlik ve beraberliği ve Allah’ın izniyle atlatılacağımıza inanıyorum. Yeter ki tedbirlere, kurallara, yönlendirmelere uyalım. Sağlık çalışanlarımız da bu zorlu süreçte kocaman yürekleri ve üstün görev ahlaklarıyla hepimizin medar-ı iftiharı oldular. Halen de her türlü riski göze alarak, evlerinden, çocuklarından ve kendi hayatlarından uzak kalıp hastalarının yanında yer alarak, milletimize umut ve güven olmaya devam ediyorlar. İnşallah bu zorlu süreci el birliğiyle atlatacağız ama bir gün geriye dönüp baktığımızda, aklımızda kalan en büyük ve en güzel anı, sağlık çalışanlarımızın sevgi dolu kalpleri ve döktükleri alın terleriyle yazdığı muazzam bir başarı hikayesi olacaktır” şeklinde konuştu.

Resmi kaynakların dışındaki bilgi kirliliklerine itibar etmeden sağduyu ve dayanışma içinde bu zorlu sürecinde atlatılacağının umudunu veren Başkan Altınsoy, “Bu anlamda sağlık çalışanlarımız ülkemiz ve insanımız için asla unutulmayacak bir fedakarlıkla çalışıyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyor, takdir ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.