Bugün, 13 Mayıs 2021 Perşembe
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Başkan Özkök 'Birilerine rahatsızlık verdiğimizin farkındayız'

10 Ocak çalışan gazeteciler günü toplantısı nedeniyle Aksaray Ticaret Borsası toplantı salonunda gazetecilerle bir araya gelen Borsa Başkanı Hamit Özkök, bu şehirde herkes elini taşın altına koymalıdır” dedi.


  Aksaray Ticaret Borsasın da davete katılan Gazeteciler Borsa Başkanı Hamit Özkök'e Ankara'da Tren için görüşme trafiği soruldu. Özkök; "Hemen her şeyin hazır olduğunu ancak bakanlık Cumhurbaşkjanınındn onay haberi bekliyor. Bu da siyasilerin işdir" dedi.Ticaret Borsası Başkanı hamit Özkök sözlerine şu şekilde devam etti.
"Ben Hamit Özkök olarak Aksaray'da yaşamanın bedeli ver ben Hamit Özkök olarak Bedeli ödemeye hazırım. Siz de basın olarak bu bedeli ödeme için seferber olmanız lazım. Bizim yaptığımız çalışmalar yerinde duran bazı hizmetlerin gelebilmek için biraz iteklemektir.  Her biriniz farkındaysanız ayrı ayrı bir değersiniz. Burada bulunan arkadaşlarımızı hepsinde biliyorum birbirinden değerli insanlar birlik ve beraberlik içerisinde olsanız. Geciken yatırımların hiçbirisi bugüne kalmaması gerekirdi. Artık siyasete dokunmak gerek. Benim ve oda başkanlarının Ankara’dan hizmet gelsin  diye Ulaştırma bakanlığı yetkililere gitmemiz birilerine rahatsızlık verdiğinin farkındayız. Biz gayret ediyorsak vekillerinde Cumhurbaşkanımıza sorunu ulaştırmalarını istiyoruz” dedi.