Bugün, 14 Nisan 2021 Çarşamba
Aksaray nöbetçi eczaneleri

'Bırakmam Seni' kampanyasına Aksaray'dan 11 bin 903 TL bağış yapıldı

'Bırakmam Seni' kampanyasına Aksaray'dan 11 bin 903 TL bağış yapıldı

"Bırakmam Seni"kampanyasına Aksaray'dan 11 bin 903 TL bağış yapıldı

Kanal D den yayınlanan Yılmaz Erdoğan'ın başı çektiği "Bırakmam Seni"  yardım kampanyası Tüm Türkiyenin tek yürek olduğu birlikteliğe dönüştü. 

iki saatlik yapılan Canlı yayında bazı yapılan bağışlar dikkati çekti. Fenerbahçeli ve Galatasaraylı taraftarlar Spor yaşasın diye yaptıkları bağış stadyumdan alkış aldı, bir taraftar işadamı ise 1903 adet külçe altın bağışıyla dikkat çekti.


 Canlı yayına katılan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi in eşi Berna Çebi kadına yapılan saldırıları gündeme getirdikten sonra 500 bin lirayı kadın futbol takımına verilmek şartıyla bağış yaptı. Telefonda canlı bağlantı esnasında Stadyum, Stüdyoda bulunan Ahmet Nur Çebiye ithafen "iyiki seninle hayatı paylaşıyorum seninle gurur duyuyorum" diyerek eşine destek verdi.


 Yardım kampanyasına sergen Yalçın, Hülya Avşar ve birçok sanatçı katılarak destek verdi. 100 milyon lira bağış ve thşort satışının yapıldığı "Bırakmam seni" adlı yardım kampanyasına Aksaray'dan da katkı vardı.Aksaray'ın ilk özel Radyosu Olan Aksaray Fm yaptığı çağrılarla kampanyaya  destek verirken, Yeşil Doğa Derneği Aksaray'da anıt Mezarı bulunan Yunus Emre'nin 700. Vuslat yılı nedeniyle hocası olan Taptuk Emre  mezarının olduğu tepeye 1903 adet Alıç fidanı dikecek. Aksaray Beşiktaşlılar Derneğinin yaptığı organizasyon ile 11bin 903  TL bağış yapıldı.

Proğram sonrasında gözyaşlarına hakim olamayan Ahmet Nur Çebi ilgi ve alakadan dolayı tüm yürekli insanlarımıza teşekkür ediyorum diyerek "BIRAKMAM SEN  BEŞİKTAŞIM" dedi.

Kampanya www.birakmamseni.org sitesine girilerek yapılacak olan bağışlarla sürdürülebilir hale getirildi. 
(bağımsız Medya)