Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

12.07.2020

  • İMSAK 03:37
  • GÜNEŞ 05:23
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:48
  • AKŞAM 20:16
  • YATSI 21:54
Anahtar Kelimeler: Cinayet zanlısı sonra yakalandı

Cinayet zanlısı 8 ay sonra yakalandı

27 Nisan 2019 tarihinde Aksaray merkez Bağlıkaya Beldesinde Belediye binası altında hizmet veren Çiftçi malları koruma bürosunda meydana gelen önceki dönem Çiftçi malları koruma başkanı Mustafa Koç  ile Mevcut başkan Ali Canbulut ve Ali Canbulut’un ´nin kardeşi 44 yaşındaki Yusuf Canbulut’un arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıkmış Tartışmanın büyümesi üzerine eski başkan Mustafa Koç (54) üzerinde bulunan tabancayla ateş ederek Yusuf Canbulut’u(44) Ağır yaralamıştı. Hastanede doktorların tüm çabalarına ve yapılan tüm müdahaleye rağmen Yusuf Canbulut (44) kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti. Cinayetten sonra firar eski başkan Mustafa Koç (54) Aksaray merkez Yavuz sultan Selim Mahallesi  Belediye arsalarında Her Trafı kameralar ile donatılmış müstakil evde Jandarma ekiplerinin düzenlediği başarılı operasyon ile saklandığı yerde yakalandı.


JANDARMA 7 AYLIK TEKNİK VE FİZİKİ TAKİP SONUCUNDA YAKALANDI


Edinilen bilgiye göre cinayet sonrası Özel ekip kuran jandarma 44 yaşındaki Yusuf Canbulut’un katil zanlısı Mustafa Koç (54) yakalamak için 7 süren bir çalışma sonrasında Mustafa Koç (54) yakalanmamak için saçlarını uzatarak boyatıp dişlerini çektirerek kılık değiştirdiğini tespit etmesinin ardından kaldığı eve operasyon düzenledi. 

 


KALDIĞI MUSTAKİL EVİ KAMERALAR İLE DONATMIŞ


Jandarma ekipleri Mustafa Koç (54) yakalamak için saklandığı ikametgâhın adresini belirledi. Aksaray merkez Yavuz sultan Selim Mahallesi  Belediye arsalarında her yanı  kameralar ile donatılmış müstakil evde saklandığını tespit eden Jandarma ekiplerinin düzenlediği başarılı operasyon ile saklandığı yerde yakalandı.
Aksaray Jandarma alay komutanlığında işlemleri tamamlanan 44 yaşındaki Yusuf Canbulut’un katil zanlısı Mustafa Koç (54) çıkartıldığı adli makamlar tarafından tutuklanarak Ceza ve İnfaz kurumuna teslim edildi.

 


Haber Kaynak : www.aksarayhaber68.com