Bugün, 9 Mayıs 2021 Pazar
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Dev Yatırımın Yer Tahsisi Sözleşmesi İmzalandı! 5 Bin Kişi İstihdam Edilecek

Dev Yatırımın Yer Tahsisi Sözleşmesi İmzalandı! 5 Bin Kişi İstihdam Edilecek

LC WAİKİKİ YATIRIMINDA İMZALAR ATILDI

2020 yılının en  büyük yatırımları arasında yer alan LC Waikiki yer tahsisi sözleşmesi  için imzalar düzenlenen programla atıldı.

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünde düzenlenen imza programına Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ünver, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik, İl Jandarma Komutanı Albay Halil Murat Bilgiç, Milli Eğitim Müdürü  Hacı Ömer Kartal, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Ayhan Ermiş, Osiad Başkanı Serdar Öngün ve LC Waikiki Firma Yetkileri Katılım gösterdi.

Aksaray Valiliği ziyareti ile başlayan program milli eğitim müdürlüğü ziyareti ile devam ederken, imza programı Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünde gerçekleşti. 

Programların sonrasında açıklamalarda bulunan ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş," Aksaray Organize Sanayi Bölgemizdeki dev yatırımların arasına ülkemizin en büyük tekstil firmalarının başlarında gelen LC Waikiki'yi de kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün artan talepler 2018 yılında göreve geldiğimiz gün belirlediğimiz gelecek Türkiyenin Sanayi Kentini Aksarayda İnşa Ediyoruz vizyonuna bizi bir adım daha yaklaştırmaktadır. Büyük Sanayi Kentleri yaşanan sıkıntılar Aksarayı daha cazip hale getirirken yatırımcıları da doğru kararlar almaya yönlendirmektedir. Bugün atılan imzalar ile birlikte sektörün yan sanayisininde Aksaraya talebi daha fazla olacaktır. Bu noktada her bir yatırımın ne denli önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. Aksarayın sanayi kenti olma yolunda yapılan yatırımın şehrimize hayirli olmasını diliyor, emeği geçen başta Aksaray Valimiz Hamza Aydoğdu, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, Osb Müdürlüğümüz, Osiad Yönetimine, iş dünyamız adına teşekkür ediyorum"dedi.