Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal Aksaray'a Geldi

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal Aksaray'a Geldi


Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplumla İlişkiler Başkanı Hasan KARAL, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere dün Aksaray’a geldi.
Deva Partisi Aksaray  İl Başkanı Necati COŞKUNER, İl ve merkez İlçe Yöneticileri ile birlikte Aksaray’da ki Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarette bulunan Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplumla İlişkiler Başkanı  KARAL, Aksaray’ın sorunlarını yerinde inceledi. 

 


 

Aksaray ‘da İl başkanı Coşkuner öncülüğünde partiler tarafından karşılanan KARAL, ilk olarak Şeyh Hamid’i Veli Somuncu Baba Türbesini ziyaret ederek başladı ve sırasıyla Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Aksaray Madeni Sanatkârlar Odası, Aksaray Ticaret Borsası, Ortaköy yardımlaşma, dayanışma derneği, Aksaray Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Kadın Girişimciler Derneği ve Yönetimini ziyaret etti. 

 


Kalabalık heyet eşliğinde Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden DEVA partisi heyeti, Parti kurmaylarının hazırlamış olduğu Eylem Planlarını sivil toplum kuruluşu başkanları ve yönetimi ile   paylaşarak fikir alışverişinde bulundular.  Ortaköylüler Derneğinin daveti üzerine derneğe ziyarette bulunan Genel Başkan yardımcısına Dernek Başkanı Faik KOCAPINAR, plaket takdim edildi.  

 


Deva partisi Genel Başkan yardımcısı KARAL, Sivil toplum kuruluşlarının ziyaretlerinin ardından Deva Partisi il ve merkez ile binasına geçerek il ve ilçe yöneticileri ile basına kapalı toplantı gerçekleştirdi.

 Pazar 8.2 ° / 0.5 °
Pazartesi 6 ° / 1 °
Salı 3.5 ° / -0.9 °
Aksaray nöbetçi eczaneleri