Bugün, 28 Eylül 2020 Pazartesi
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

28.09.2020

  • İMSAK 05:09
  • GÜNEŞ 06:30
  • ÖĞLE 12:40
  • İKİNDİ 16:01
  • AKŞAM 18:39
  • YATSI 19:55

Dezenfektan standları Aksaray'da üretilmeye başlandı

 

Corona virüs (Covit-19)  tüm dünyada olduğu gibi Aksaray’da da yatırımcıları çözüm arayışına soktu.  Meslekte 40. Yılını dolduran Ajans Ay Reklam Kendi fabrika binalarında Dezenfektan standları üretimine başladı. 

Bu güne kadar Aksaray dışından getirtilen ve sürekli arıza veren  ayaklı dezenfektan standı bundan sonra Aksaray’da Ajans Ay Reklam Tarafından üretilecek . %80 etil alkol standardına göre üretilen standlar da hijyenik olması için el dokunulmadan  dirsekler vasıtasıyla  kol ile  kullanılabilecek  dispanser kullanıldı. 

Hayatımızın bundan sonraki dönemlerinde de  normal hijyen kurallarının geçerli olacağına dikkat çeken uzmanlar hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını belirterek sürecin dikkatli takip edilmesi gerektiğini  belirterek salgının yayılmasını yavaşlatacak üretimlerin artırılmasını istediler.

Aksaray ilinde Mercedes Benz Kamyon Fabrikası karşısında Ajans Ay Reklam üretim tesislerinde  yapılacak olan standların fiyatı emsallerine göre çok kaliteli ve ekonomik olacağı  vurgulandı,  arıza durumunda ise  servis sıkıntısının olmayacağı belirtildi. 

Ajans Ay Reklam Yetkililerinden alınan bilgiye göre  İlk uygulama Nora AVM içerisinde yapıldı hem müşterin giriş yaptıkları kapıların  önünde  hem de mağazaların girişlerine yerleştirilen dezenfektan standartların  kolay kullanımlı olması AVM müşterilerini memnun etti . Dezenfektan dispanserinin içinde  corona virüs temizleyici etil alkol ve jel kullanıldı.