Bugün, 25 Haziran 2021 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri
Anahtar Kelimeler: Güzel Ramazan Hediyesi

En Güzel Ramazan Hediyesi

Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği, merkez ve ilçelerde Vefa Sosyal Destek Grubu koordinesinde hummalı bir şekilde vatandaşlarımıza yardım etmeye devam ediyor.

Bunun yanısıra her Ramazan olduğu gibi, Türkiye'deki hayat standartlarının oldukça gerisinde yaşayan yurtdışındaki Müslümanlara da yardım etmeyi ihmal etmiyorlar.

 

KURAN HEDİYE EDİYORLAR

Henüz defter, kitap veya kalemle tanışmamış milyonlarca insanın yaşadığı Afrika ülkelerinde geleneksel olarak Kur'an-ı Kerim Dağıtım Projesi yürüten İHH'nın bu yılki faaliyetine de hayırseverlerin yoğun ilgi gösterdikleri bildirildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Aksaray İHH Başkanı Şenol Korkmaz, Aksaray halkı olarak iyiliği sevdiklerini ve din, dil, ırk gözetmeksizin dünyanın dört bir yanında gönüller yapmaya ve dualar almaya çalıştıklarını belirtti.

 

KÜÇÜK BİR TAHTA ÜZERİNDE EĞİTİM

Afrika'nın birçok bölgesinde çocukların hala LUH adı verilen tahta üzerinde eğitim aldıklarını kaydeden İHH Başkanı Korkmaz, hediye edilen Kur'anların büyük bir sevinçle kabul edildiğini ve çok fazla talebin olduğunu vurguladı.

 

BİR KURAN HEDİYESİ 27₺

Binlerce kilometre uzağa zekat veya sadakalarının ulaşmasını arzu eden vatandaşlara çağrıda bulunan ve şimdiye kadar bu projeye destek veren hayırseverlere teşekkür eden Aksaray İHH Başkanı Şenol Korkmaz, KURAN yazıp 4072'ye bir mesaj göndererek 27₺ ile bir Kur'an hediye edilmiş olacağını veya daha çok sayıda bağışlamak isteyenlerin dernek hesabına havale/EFT yapabileceklerini sözlerine ekledi. 

Kuveyttürk Katılım Bankası 

Hesap Adı:

Aksaray İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği 

Iban No: TR680020500009105070200001

Açıklama: KURAN HEDİYESİ

 

Ziraat Bankası 

Hesap Adı:

Aksaray İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği 

Iban No: TR110001000026921354915001

Açıklama: KURAN HEDİYESİ 

 

Daha fazla bilgi için 05426572862 nolu telefondan bilgi alınabileceği belirtildi.