Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

15.07.2020

  • İMSAK 03:41
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:48
  • AKŞAM 20:14
  • YATSI 21:52

Gözlerinin içine bakarak teker teker tokalaştı

Aksaray´ın yeni Emniyet Müdürü Murat Kolcu görevine başladı

 /resimler/2019-9/26/2023065204096.jpg
 
Aksaray´ın yeni Emniyet Müdürü Murat Kolcu bugün saat 11.30 da Emniyet Müdürlüğü´ne gelerek, tören alanında bulunan tören kıtasını selamlayarak,Emniyet Müdür Yardımcıları dahil polis memurlarının hazır bulunduğu teşkilatla tanıştı,.Emniyet Müdürü Kolcu emniyet personeli ile tanışma esnasında,tek tek gözlerinin içine bakarak tokalaştı. Emniyet Müdürü Kolcu´nun tanışma programındaki içten ve babacan tavrı dikkatlerden kaçmadı.Emniyet Müdürü Kolcu tanışma merasiminde neden personelinin gözlerinin içine baktığını yaptığı konuşmada  şu cümlelerle aktardı.
 
" Rahmetli babam 17 yıl teşkilatta başarılı bir şekilde görev yaptı.Büyük abim ve küçük kardeşim Polis Baş Müfettişi olarak Emniyet Müdürü oldular. Bende 1990 ve 1994 yılları arasında Aksaray´da merkez karakol amirliği yaptım o zamanda çok çalıştım şimdide çok çalışıyorum. Son nefesime kadarda çalışacağım dedi. Polis Teşkilatı üyelerine samimi duygularını açan Kolcu konuşmasını şu şekilde sürdürdü.
 
?´ Ben neden hepinizin gözlerinin içine bakarak elinizi sıktım biliyormusunuz? SİZ HEPİNİZ DEĞERSİNİZ. Benim için kıymetlisiniz hiç birinizin başına en küçük bir taş değsin istemem FORMALİTEDEN ÇIKARSANIZ RAHAT EDERİZ diyerek özverili çalışma beklediğini belirtti. Kolcu daha sonra basınm mensuplarını makamında ağırlayarak tek tek tanıştı ve kısa açıklamada bulundu.
 
Dün itibariyle Aksaraya geldim Somuncu babayı ziyaret ettim Aksaray çok çok büyümüş şehri dolaştım Bugünde Sayın valim Ali Mantıya Uğradım emir ve talimatlarını aldım Allah Aksaray´a hayırlı hizmetler vermeyi nasip etsin Trafik konusunda tecrübeleri dinleyerek çözüm arayacağız Valimizin talimatlarıyla görevimin başındayım biz herkesle iyi diyaloglar içinde çalışacağız Rabbim bizi utandırmasın Aksaray halkına selam ediyorum Bundan önceki Müdürmüz Ali Karabağ´a da verdiği hizmetten dolayı teşekkür eder başarılar dilarim dedi.
 
Emniyet Müdürü Murat Kolcu Daha sonra Müdür yardımcılarıyla ilk toplantısını yaptı. Bizlerde Bağımsız medya olarak tebrik eder hayırlı vazifeler dileriz. (bağımsız Medya)
 
/resimler/2019-9/27/0659277044532.jpg

Haber Kaynak : www.aksarayhaber68.com