Bugün, 16 Nisan 2021 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Gurbetçi işadamı Ahmed Coşar'dan, takıma ve taraftara tatlı ziyaret

Gurbetçi işadamı Ahmed Coşar'dan, takıma ve taraftara tatlı ziyaret

3.Lig temsilcimiz Aksarayspor yarın ki Kestel maçı öncesi gurbetçi işadamı Ahmed Coşar , hem Baklava ikramı hemde forma dağıtımı gerçekleştirdi. Gurbetçi işadamı , diğer iş adamları ve gurbetçilere örnek teşkil ederek, 68 Gençlik taraftar grubu ile maç öncesi siyah beyazlı ekibe moral verdi. 


Sosyal medya sayfalarımızda düzenlenen çekilişin sponsoru olan ve taraftarımıza 100 forma hediye eden gurbetçi iş adamı Ahmed Coşar açıklamalar da bulundu.

İş adamı Ahmed Coşar “ Benim asıl amacım , memleketimizin takımı Aksarayspor’u daha iyi yerlerde görmek adına ufak bir kıvılcım ile bütün Aksaray’lı gurbetçi iş adamlarına seslenmek ve herkesin el ele vererek Aksaraysporumuzu üst liglere çıkarmaktır. Aksarayımızı ve Aksaraysporumuzu desteklemek adına ufak bir kıvılcımla bende varım diyorum. Umarım diğer iş adamları bu hareketimizi görür ve memleketimizin takımı Aksaraysporumuzu iyi yerlere getirmek için desteklerini esirgemezler. “ dedi.

Taraftar grubumuz 68 Gençlik , tatlı ikramından sonra çekiliş sonucu kazandıkları formalarına kavuştular. Forma dağıtımı gerçekleşirken pandemi kuralları unutulmadı. Sosyal mesafe kurallarına uyularak forma dağıtımı gerçekleşti.