Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

08.04.2020

  • İMSAK 04:46
  • GÜNEŞ 06:11
  • ÖĞLE 12:51
  • İKİNDİ 16:28
  • AKŞAM 19:20
  • YATSI 20:40

Bakan Selçuk: “Koronavirüsle Mücadele Kapsamında Evsizlere Konakla...

Bakan Selçuk: “2. Faz Sosyal Yardım, İhtiyaç Sahibi Farklı 2 Milyo...

Aksaray’da adliye ve cezaevinde korona virüs tedbirleri üst seviye...

Aksaray Emniyeti suçlulara göz açtırmadı

Aksaray'daki trafik ışıkları 'Evde kal' dedi

Günübirlik yevmiye ile çalışanlar, hiç geliri olmayanlara para des...

İHH Aksaray'da 30 aileye 1000₺ nakdi yardım, 600 aileye gıda kolis...

AK Parti İl Başkanları toplantısı telekonferans ile yapıldı

İl Başkanı Altınsoy:İşçi ve işverenlerimizin yanındayız

Başkan Altınsoy: Evde Kal Kitap Oku

AK Parti İl Başkanı Altınsoy 65 yaş üstü vatandaşları telefonla ar...

AK Parti İl Başkanı Altınsoy:Şehir hastanelerinin önemi ortaya çık...

Başkan Ertürk:Emekçi ve dar gelirlilerin yüzünü güldürecek ekonomi...

Milletvekili Erel:İhtiyaç sahibi insanlara gerekli yardımlar yapıl...

Doğalgaz Aksaray'da neden pahalı

Ay ailesinin acı günü

Belediye hizmetlerini duyan duyduklarına inanamıyor

Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezi Açılıyor

Aksaray'da 60 kiloluk ton balığı hemen tükendi

Özel çocukların gönüllere dokunan mavi hayalleri devam ediyor

Vali Ali Mantı esnaf ziyaretinde bulundu

Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir’de yapıl...

Meteoroloji’den Uyarı! Karla karışık yağmur ve kar geliyor…

Yoga Çorabı Nedir?

Sehpa Modelleri

Kozmetik Dünyasında Renki Devrim: Pastel

Erkek Spor Giyim Ürünleri

Endüstri Mühendisliği Bölümü

Başkan Belgemen:İhtiyaç Sahiplerine Yardım Yapacağız

Kağıthane Müftülüğünden Sultanhanı Müftülüğüne otomobil hibe edild...

Sultanhanı ilçesi uyuz hastalığı tehdidi altında

İl Özel İdaresi Köylerin Altyapı Problemlerini Çözmeye Devam Ediyo...

Ağaçören Kaymakamı Osman Acar Kurtini Köyünü Ziyaret Etti

Engelli Gazeteci Tekin'e Müge Anlı'dan Akülü Sandalye Hediyesi

Gülağaç’ta Güzel Şeyler Oluyor

Hakkındaki iddiaları sert sözlerle yalanladı

aksarayhaber68 | aksaray haberleri | aksaray haber | aksaray son dakika haberleri

 
21. ve 22. Dönem Aksaray Milletvekili Ramazan Toprak,  hakkında basında yer alan iddialarla ilgili olarak yazılı açıklamada bulundu.
Aksaray eski Milletvekili Ramazan Toprak Hakkında çıkan iddiaları tek tek cevaplandırdı. İşte Ramazan Toprak´ın iddialara verdiği cevaplar.
Soner Yalçın "efendi" iftiralarına cevaplarımdır. 12 Şubat 2019
Sözcü gazetesi köşe yazarı ve Odatv internet sitesi sahibi Soner Yalçın "efendi", 2 Şubat 2019 tarihli "Erdoğan´a soruyorum, Ramazan Toprak kim?" başlıklı köşe yazısı ile 8 Şubat 2019 tarihli "Bu da kapak olsun" başlıklı köşe yazılarında şahsımı ve kişilik haklarımı hedef alan yalan ve iftiralarda bulunmuştur. Bunlara karşı kısa kısa vereceğim cevaplarım aşağıdadır:
İddia 1. "12 Eylül savcısı olduğumu, sıkıyönetimde hakim ve savcı olduğumu" iddia edip "eli kanlı olduğumu" yazmış. Arsız ve hayasız yalan ve iftira. Hiçbir dönemde sıkıyönetimde görev almadım. Askeri hakim olarak göreve başladığım 1987 yılında sıkıyönetim kalkalı yıllar olmuştu.
Allah eli ve dili kanlı olanlar ile kuru iftiracılardan korusun. Ne mutlu delikanlılara!
İddia 2. "1 Mayıs 1982´de idam edilen ülkücü gencimiz Cengiz Baktemur´un idamında hakim olduğumu" yazmış. Arsız ve hayasız bir iftira daha. O tarihte Hukuk Fakültesi 3.sınıf öğrencisiyim.
İddia 3. "Diyarbakır cezaevindeki ölümlerde rol aldığımı yazmış. Mayıs 1995 yaz ayı başında İstanbul´a tayin olup Diyarbakır´dan ayrıldım. Ben ayrıldıktan 15 ay sonra Eylül 1996 ayında meydana gelen olaylarla beni ilişkilendirerek terör örgütüne hedef gösteriyor. Hayasızlığın ve iftiranın bu kadarı fazla!
İddia 4. " Askerlere mesaj vermek için Milli Savunma Komisyon Başkanı yapıldığımı" yazmış. 12 Eylül döneminde hapse atılanlar bilahare başbakan hatta cumhurbaşkanı olup TSK´nın başkomutanı oluyor da ben niye Milli Savunma Komisyonu başkanı olamıyor muşum? Aklısıra bu tahrikle Hükümet ile askeriyeyi karşı karşıya getirme gibi kirli bir ara dönem provokasyonu peşine düşmüş olduğu da anlaşılıyor. 28 Şubatçı kafa yapısı ve kalıntısı olduğunu ele vermiş.
İddia 5. "Askeriden ayrılma şeklimi herkesten sakladığımı, başbakan Gül´ün ´ordudan atıldığını bilmiyordum´ dediğini yazmış. 28 Şubat döneminde ordudan atılma değil ama Şura kararıyla re´sen emekli edildiğimi Başta Abdullah Gül olmak üzere hemen herkes gayet iyi biliyordu.
İddia 6. "Evrak hırsızı diye ordudan atıldığımı" yazmış. Hayasızca bir iftira daha. Doğrusu, "disiplinsizlik nedeniyle re´sen emekli edildim." Aradan 22 yıl geçti, hâlâ disiplinsizliğimin ne olduğunu bilmiyorum. İftiracının dediği doğru olsaydı 28 Şubatçılar olayı(?) derhal savcılığa intikal ettirirler ve "disiplinsizlik" gibi ortaya karışık, ne olduğu belirsiz bir gerekçeye sarılmak zorunda kalmazlardı. Ara dönem sözcüsü ağzıyla konuşuyor.
Vee nihayet ağzındaki baklayı çıkarmış Soner "efendi" : ""Ramazan Toprak adını birileri unutmuşa benziyor! Baksanıza, babası üzerinden Tunç soyer´e saldırıyorlar!" demiş.
Yalan ve iftiralarını uzun uzun sıraladıktan sonra sadede gelmiş. CHP ve muhalefetin İzmir adayı Tunç Soyer´in babası emekli askeri hakim Nurettin Soyer´in 12 Eylül 1980 sıkıyönetimi döneminde ülkücü gençlere karşı takındığı tavırları gündeme getirenlere karşı durumdan vazife çıkartmış olan Soner "efendi", bir gazeteci gibi değil de fanatik bir siyasetçi rolüne soyunmuş, "31 Mart İzmir BB başkanlığı seçiminde muhalif ittifakın bir ortağının(İYİ Parti) destekçileri olan ülkücü ve milliyetçi camiayı CHP adayına oy verdirmeme taktiğinin bir parçası olmak için çırpınıyor. Ve böylesine hayasız, sakil ve rezil yalan ve iftiralara sarılmaktan başka çare bulamadığı anlaşılıyor.
"Yalancı ve müfteri Soner Yaşçın efendiye" karşı açacağım iftira ve tazminat davalarıyla, yalan ve iftiralarının bedelini en ağır şekilde ödeteceğimden kimsenin şüphesi olmasın.
Kamuoyuna saygılarımla duyurulur.
12 Şubat 2019
Haber Kaynak : www.aksarayhaber68.com