Bugün, 25 Haziran 2021 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Hayatını sokak hayvanlarının bakımına adamış güzel kalpli insan: Metin Başpınar

Hayatını sokak hayvanlarının bakımına adamış güzel kalpli insan: Metin Başpınar

Güzel şeyler görmeye,iyi haberler almaya ihtiyaç duyduğumuz zamanlardan geçiyoruz.Aksaraylı Metin Başpınar´ında insanın ruhunu okşayan bir yardım hikayesi var.

İnşaat Proje işi yapan  Metin Başpınar,işinin yanı sıra zamanının büyük kısmını sokak hayvanlarına ayırıyor.İşyerinin terasında yaban güvercinleri için besleme alanı oluşturan Başpınar,ilimizdeki çöplük,dağlık ve kasaba yollarına giderek hayvanları besliyor.

Başpınar yemek fabrikaları ve lokantalarla bağlantıya geçerek,her gün artan yemekleri alarak oluşturduğu besleme alanlarında hayvanları besliyor

Aktif sosyal medya kullanan Başpınar,yaşadığı mutluluğu insanlarla paylaşıyor.İyi kalpli insan Başpınar´ın bazı paylaşımlarını sizler için yayınlıyoruz.

"4 kasım Cumartesi öğle üzeri...Ramazan ayında balkonumda kurutup,kilerde depoladığım yumurtalı peksimetleri buğday ile harmanlayıp kanatlı dostlar ziyafet çeksin diye işyeri büromun olduğu iş hanı terasında ki sofralarını donattım.Yesinler afiyetle.

"Cami avlusu besleme noktamda takvim yaprağı kasım ın beşi.Soğuk ve yağmurlu pazar günü unutulurmu sokak dostları.Böyle bir günde de donatıldı sofraları.Yesinler afiyetle,Mutluyum ben de...