Bugün, 30 Ekim 2020 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Hemşehrimiz Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dr.Abbas Sueri emekliye ayrıldı

Dr. Abbas SUERİ 40 yıldır TÜRKŞEKER’de değişik görevlerde bulunduktan sonra 20 yıldır başarılı bir şekilde sürdürdüğü Genel Müdür Yardımcılığı görevinden 16 Temmuz 2020 tarihinde kendi isteğiyle emekliye ayrıldı.

Aksaray’ın yetiştirdiği işyerinde dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile tanınan hemşehrimiz SUERİ Türkiye Şeker Fabrikalarında gösterdiği yüksek performans ile önemli birçok başarıya imza atarak Aksaray’ın ve Aksaraylının yüz akı olmuştur.

Türkiye’de pancar ekiminin en yoğun olduğu ve dolayısıyla Aksaray’ın ticaretinde ve ekonomisinde önemli bir yere sahip olan ve 2 Şeker fabrikasını bünyesinde barındıran 3 Şeker Fabrikasına da pancar temin eden Aksaray ilinin bürokratı hemşehrimiz Dr. Abbas SUERİ Ankara’da parmakla sayılabilecek Aksaray’ın ve Aksaraylının meselelerine sahip çıkacak nadir bürokratlarımızdan birisiydi.

Aksaray sevdalısı ve çiftçi dostu olan SUERİ Aksaray’da pancar üreticilerinin yüzünün gülmesi için çaba sarf eden,  üreticilerinin problemlerini yakından bilen ve her gelenle ilgilenen mütevazi bir bürokratımızdı.

Aksaray’a önemli hizmetleri olan hemşehrimiz SUERİ’ye bu hizmetlerinden dolayı tebrik ve teşekkür ediyor, bundan sonra da hizmetlerini ve desteklerini esirgemeyeceğine inanıyor, yeni yaşantısında sağlıklı mutlu ömürler diliyoruz.