Bugün, 5 Aralık 2020 Cumartesi
Aksaray nöbetçi eczaneleri
Anahtar Kelimeler: Hürriyet Mahallesi doğalgaza kavuştu

Hürriyet Mahallesi doğalgaza kavuştu

Aksaray Belediyesi ve Enerya gaz dağıtım şirketi işbirliğinde yürütülen çalışmalar sonucunda Hürriyet Mahallesi doğalgaza kavuştu

31 Mart yerel seçimlerinde mahalle sakinlerinin yoğun olarak talep ettiği konulardan biri olan doğalgaz konusuna kayıtsız kalmayan Belediye Başkanı Evren Dinçer, mahallenin doğalgaza kavuşması için çalışma başlatmıştı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, beraberindeki Enerya Gaz Aksaray İşletme Müdürü Taylan Ağca ve Hürriyet Mahalle Muhtarı Yavuz Yılmaz ile birlikte çalışma yapılan Hürriyet Mahallesinde doğalgaz çalışmalarını yerinde incelemişti. 

Hürriyet mahalle sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak ve ekonomilerine katkı sağlayacak olan Doğalgaz çalışması üzerinde titizlikle duran Aksaray Belediyesi bugünkü gelinen süreçte Hürriyet Mahallesine ilk gazın verildiğini ve tesisatını tamamlayan abonelerin doğalgazı kullanmaya başlayabileceğinin bilgisini paylaştı.

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Yavuz Yılmaz da Belediye Başkanı Evren Dinçer’in ve enerya şirketi yetkililerinin gayretli çalışmaları sonucu mahallede doğalgazın kullanılmaya başlanıldığını belirtti. Muhtar Yavuz Yılmaz açıklamasının devamında Belediye Başkanı Evren Dinçer’in Hürriyet Mahallesi sakinlerinin en önemli taleplerinden birini daha hayata geçirdiğini ifade ederek Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ve emeği geçen herkese teşekkür etti.