Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin Aksaray İl Başkanlığının açılını yaptı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin Aksaray İl Başkanlığının açılını yaptı


Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin Aksaray İl Başkanlığının açılını yaptı.

Muharrem İnce ve parti üyeleri, cuma namazını Ulu Cami'de kıldıktan sonra merkez  esnaflarını ziyaret etti. 

Bir  otelde ulusal ve yerel basın temsilcilerine açıklamada bulunan  İnce, partisinin ilkelerini anlattı. İnce,"Parti olarak bizim 6 tane ilkemiz var. Atatürk'ü tartışan, eleştirenle ve problemi olanla, bizim işimiz olmaz. Terörün her türlüsünü kınamak şartıyla PKK, IŞID ve FETÖ aklınıza ne geliyorsa. Bizim işbirliği yapmamız için bunların hepsini kınayacaksınız.Rant elde etmeyeceksin ve ayrımcılık yapmayacaksın.Seçimlerde 50+1 almak için var gücümüzle çabalayacağız."dedi.
Daha sonra partisinin il başkanlığına gelen İnce, burada yaptığı konuşmada, esnafın zor günler geçirdiğini ifade etti.Elektrik ve doğalgazın arttığı bir yerde her şeyin fiyatının artacağını söyleyen İnce, "Eğer bu kış çiftçi tarlasına gübre atamazsa verim iyice düşecek. Seneye yaza ekmeğin fiyatı daha da artacak.Muhalefet de marketlere mektup yazıyor. Bunların ikisi de sorunu kavramamış. Sorunlarımız, ekim alanlarının azalması. Çiftçilerimiz ekmiyor, pahalılık ondan geliyor. Kuraklık da eklenince pahalılık oluyor." dedi.


Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği İnce, gençlerin özçekim isteklerini kırmayarak, konuşmasının ardından kurdeleyi keserek partisinin il başkanlığının açılışını gerçekleştirdi.Pazar 8.2 ° / 0.5 °
Pazartesi 6 ° / 1 °
Salı 3.5 ° / -0.9 °
Aksaray nöbetçi eczaneleri