Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

03.04.2020

  • İMSAK 04:55
  • GÜNEŞ 06:19
  • ÖĞLE 12:52
  • İKİNDİ 16:27
  • AKŞAM 19:16
  • YATSI 20:34

Prim Ödeme Sürelerinin Ertelenmesi Hakkında Duyuru

Başkan Koçak:Sulama ve elektrik borçları 1 yıl faizsiz ertelenmeli

Sokağa çıkamayan aynı zamanda dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailele...

Aksaray'da Koronavirüs pozitif vaka sayısı 4 olarak açıklandı

LPG'de 95 kuruş indirim

Sokak hayvanları unutulmadı

Aksaray Belediyesi'nden evde kalan vatandaşlara sıcak yemek

AK Parti İl Başkanları toplantısı telekonferans ile yapıldı

İl Başkanı Altınsoy:İşçi ve işverenlerimizin yanındayız

Başkan Altınsoy: Evde Kal Kitap Oku

AK Parti İl Başkanı Altınsoy 65 yaş üstü vatandaşları telefonla ar...

AK Parti İl Başkanı Altınsoy:Şehir hastanelerinin önemi ortaya çık...

Başkan Ertürk:Emekçi ve dar gelirlilerin yüzünü güldürecek ekonomi...

Milletvekili Erel:İhtiyaç sahibi insanlara gerekli yardımlar yapıl...

Doğalgaz Aksaray'da neden pahalı

Ay ailesinin acı günü

Belediye hizmetlerini duyan duyduklarına inanamıyor

Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezi Açılıyor

Aksaray'da 60 kiloluk ton balığı hemen tükendi

Özel çocukların gönüllere dokunan mavi hayalleri devam ediyor

Vali Ali Mantı esnaf ziyaretinde bulundu

Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir’de yapıl...

Meteoroloji’den Uyarı! Karla karışık yağmur ve kar geliyor…

Yoga Çorabı Nedir?

Sehpa Modelleri

Kozmetik Dünyasında Renki Devrim: Pastel

Erkek Spor Giyim Ürünleri

Endüstri Mühendisliği Bölümü

Başkan Belgemen:İhtiyaç Sahiplerine Yardım Yapacağız

Kağıthane Müftülüğünden Sultanhanı Müftülüğüne otomobil hibe edild...

Sultanhanı ilçesi uyuz hastalığı tehdidi altında

İl Özel İdaresi Köylerin Altyapı Problemlerini Çözmeye Devam Ediyo...

Ağaçören Kaymakamı Osman Acar Kurtini Köyünü Ziyaret Etti

Engelli Gazeteci Tekin'e Müge Anlı'dan Akülü Sandalye Hediyesi

Gülağaç’ta Güzel Şeyler Oluyor

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayını Tanıttı

Sefer Alkan," Aksaray öksüz ve yetimdir Belediyecilik benim işim"

MHP Aksaray İl teşkilatı bugün düzenlen kahvaltı proğramında Aksaray Belediye Başkan  adayı Sefer Alkan´ı basına tanıttı.Programa Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı,MHP İl Başkanı Mustafa Çölkesen MHP Merkez İlçe başkanı İrfan Çıtak Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Muhsin Arslan, MHP Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan,Aksaray Kamusen İl Temsilcisi  Taner Kara ve çok sayıda gazeteci katildi.Milletvekili Ramazan Kaşlı,İl Başkanı Mustafa Çölkesen, ve Belediiye Başkan Adayı Sefer Alkan birer konuşma yaptılar. Konuşmalarda şunlara yer verildi.Saygıdeğer Aksaray´lılar,Sayın Basın Mensupları, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi partimize baş vuran 6 Aday Adayı arkadaşımıza gösterdikleri gayret ve medeni cesaretlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyoruz. MHP Aksaray Teşkilatımızın tavsiyesi, Genel Merkez´imizin uygun görüşü ve Liderimizin onayı ile Aksaray Belediye Başkan Adayımız Harita-Kadastro Yüksek Mühendisi Sayın Sefer ALKAN Beyefendi olmuştur.

Belediye Başkan Adayımız Sefer ALKAN Bey; 1976 yılında Ortaköy´de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Aksaray-Ortaköy´de tamamladıktan sonra 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita-Kadastro Mühendisliğini kazandı. 1998 yılında Harita-Kadastro Mühendisliği bölümünü bitirdi. 1998-2000 yılları arasında İstanbul Belde Planlama´da Kontrol Mühendisi olarak görev yaptı. Aksaray Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü İmar Plan Yapımı ve İmar Plan Uygulamalarında yüksek lisansını tamamlamıştır. Ocak 2000 yılında Aksaray Meridyen Harita İnşaat Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şirketini kurdu. On sekiz yıldır Aksaray ilimiz başta olmak üzere muhtelif illerimizde harita ve inşaat müteahhitliği faaliyetlerini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. 2003-2009 yılları arasında altı yıl Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Merkez İlçe Yönetiminde bulunan Sefer Alkan, 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Aksaray Belediye Meclis üyesi seçilmiştir. 24 Haziran genel seçimlerinde de Milliyetçi Hareket Partisi 2. Sıra Milletvekili adayı olmuştur. 

Adayımız Sefer Alkan Bey; Hizmet etme heyecanıyla dolu ve donanımlı, bilgili, eğitimli, beyefendi, Belediye Meclis Üyesi, teşkilat yöneticiliği, siyasi tecrübesi, mesleğinin gereği belediyelerle çalışması münasebetiyle belediye başkanları ve personeliyle sürekli diyalog içinde olmuş, insani ilişki acısından hayati boyunca hiç kimseyle sıkıntı yaşamamış, samimî, ilkeli, kişilikli  karakterli, tutarlı saygıda büyük küçük ayrımı yapmayan, yakından tanıdığımız, yürekten inandığımız, gönülden güvendiğimiz Sefer Alkan arkadaşımıza Aksaray teşkilatları olarak bütün kalbimizle kefiliz. Allah´ın izniyle tüm teşkilatlarımızla gövdemizi taşın altına koyup, gecemizi gündüzümüze katıp, Evliyalar şehri Aksaray´ımız için hizmet yolunda çıkmış olduğumuz bu kutlu yolculukta, güvenimiz önce Allah´a, sonra tüm kıymetli hemşehrilerimizedir. Rabbim bizleri inşallah muvaffak eylesin.Bu duygu ve düşüncelerle; 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler seçiminin ülkemize, milletimize, Aksaray´ımıza, Partimize, Aksaray Belediye Başkan Adayımız Sefer Alkan beye şimdiden hayırlı ve mübarek olmasını diliyoruz. Sefer Alkan Beyi yakından tanıyoruz, yürekten inanıyoruz, gönülden güveniyoruz ,kalpten kefiliz "dedi.

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan yaptığı konuşmasında ?Sayın Milletvekilim, İl Başkanım, İlçe Başkanım, Ocak Başkanım, Kadın Kolları Başkanm, Kamu sen Başkanım ve Değerli Medya Mensupları arkadaşlarımız bir hafta sonu programımızda sizlerle beraber olmak ve size Aksaray Belediye Başkanlığı adaylık toplantımıza hepiniz hoş geldiniz. Belediyecilik benim işim, Belediyeyi tanıyorum. Benim işim şehircilik benim işim imar planı. Bu şehri en iyi ben bilirim. Şehrimizin önünün açılması gerekmektedir. Şehrimiz 15 yıldır kaybetmiştir. Şehrimiz öksüz ve yetimdir. Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. Sen bu şehirde yaşamazsan oto park projesi üretemezsin. Belediyecilik açık ve net benim işim. Allah nasip ederse 2023 konsept projelerimizle  Aksaray´a yatırımları yönlendireceğiz. Çok güzel projelerimiz olacak ve şehrimizin önünü açacağız. 31 Mart 2019 Gecesi MHP Aksaray´ın 400 bin nüfusunu kucaklayarak Aksaray Belediye Başkanlığını inşallah alacaktır.? dedi

 

Haber Kaynak : www.aksarayhaber68.com