Bugün, 28 Eylül 2021 Salı
Aksaray nöbetçi eczaneleri
Anahtar Kelimeler: Üyesi Mehmet Duygulu' Anlamlı Yardım

MHP MYK Üyesi Mehmet Duygulu'dan Anlamlı Yardım

Ayakkabı ve formalarına kavuşan Dikmenli öğrencilerin sevinci görmeye değerdi.

 

MHP MYK üyesi Mehmet Duygulu Dikmen köyünde ki Oğuzata İlköğretim Okulu öğrencilerinin tamamına ayakkabı, forma ve mont yardımında bulundu.

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli nin talimatıyla Ülkü Ocakları Vakfı Genel Merkezi tarafından yaptırılan Oğuzata İlkokuluna MHP Eski İl Başkanı ve önceki dönem Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Rıfkı Karabatak ve Oğuzata İlköğretim Okulu inşa edildiği dönemde MHP yönetimimde bulunan heyet ile gelen Duygulu “Dikmen Oğuzata İlköğretim Okulu camiamız için büyük önem taşıyan bir projedir. Sayın Genel Başkanımızın eğitime verdiği önemi, yer seçimi ile Anadolu’ya verdiği değeri okulun adı olarak Oğuzata olarak seçilmesiyle de tarihi köklerimize bağlılığı ifade eden öğrencilerimizin pandemi’nin ardından okula kavuşmakla yaşadıkları sevince katkıda bulunmak bizleri de çok mutlu etti” dedi.

 Opr.Dr. Rıfkı Karabatak ise bu okulun temel atma töreninde de açılışında da İl Başkanı olarak Genel Başkanımızın yanı başındaydım.  Temel atmada ki heyecanına ve açılıştaki gurur ve sevincine yakından şahit oldum ve aynı duyguları bende yaşadım.  MYK üyesi ağabeyimiz Mehmet Duygulu Bey e bu güzel ve örnek davranışı için çok teşekkür ederim. Ülkücü’nün vefasını herkese bir kez daha gösterdi. Okul müdürümüz Yasin bey okul hakkında bizelere gereken bilgileri verdiler. Okulumuzdan elimizi çekmeyeceğiz. Sık sık ziyaret ederek dertlerine derman olmaya çalışacağız.” dedi. Daha sonra öğrencilere forma, ayakkabı ve montlarını dağıtan MHP MYK üyesi Mehmet Duygulu ve beraberinde ki heyete Okul Müdürü Yasin Bayrak ve öğretmenleri ikramda bulunup sohbet ettiler.