Bugün, 16 Nisan 2021 Cuma
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Ödül gecesinde Aksaray Kral FM´den Sevgi Çemberi Talat ödülle döndü

aksarayhaber68 | aksaray haberleri | aksaray haber | aksaray son dakika haberleri

Onlarında Gözyaşları Var ,Ödül gecesinde   Aksaray Kral FM´den Sevgi Çemberi  Talat ödülle döndü.
 
20 Ekim Pazar saat 19.00 de İstanbul -Akatlar Kültür Merkezinde muhteşem bir kokteyl ile başlayan gece, birçok ünlü sanatçının katılımı ve ödül töreni ile seyircilere unutulmaz anlar yaşattı.
 
/resimler/2019-10/26/1203504173190.jpg
 
Billur Kalkavan ve Aykut Pala´nın sunumu ile Hayvanlar için bir araya gelen sanatçılar arasında Umut Akyürek, Yeliz, Bora Gencer, Zeynep Dizdar, Faruk K, Canan, Ayça ve Cem, Uhde Seçil, Açelya Elmas, Dilek Torgut, Mehmet Öncü, Oktay Ertuğrul, Pınar Soykan, Nilay Dorsa vardı.
Büyük yangın geçiren Marmara Adasına Sahipsiz Hayvanlara Ameliyathane yapımı için Hayvan Hakları Federasyonu "Haytap" ile ortaklaşa gerçekleşen konserde, izdiham yaşandı ve her sanatçıya desteklerinden dolayı Okan Tok´un organize ettiği gecede ödül verildi.
"Gelin birlik olalım, Onlarında gözyaşlarını birlikte sonladıralım" sloganı ile yola çıkan Okan Tok, "bu gecede bana destek veren tüm basın mensuplarına ve çok saygıdeğer sanatçılara, çok teşekkür ederim" dedi.
Gecede Ödül alan  sanatçıların yanısıra,Radyocularında aldığı ödül gecesinde Aksaray-dan Aksaray Kral Fm Genel Yayın Yönetmeni ve Radyo Programcısı Sevgi Çemberi Talat´da En iyi Radyo çıkış ödülene  layık görüldü?
 
/resimler/2019-10/26/1204301517822.jpg