Tuğrul Karacaer: Aksaray'ın su problemini çözeceğiz

Tuğrul Karacaer: Aksaray

Tuğrul Karacaer: Aksaray'ın su problemini çözeceğiz

KARACAER: SU PROBLEMİNİ ÇÖZECEĞİZ

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER, Aksaray’ın yıllardır çözülemeyen su sorununu hazırlanan proje ile çözüme kavuşturacaklarını açıkladı.   


Su sorununu çözmek için büyük adımlar atmaya hazırlanan İYİ Parti Adayı KARACAER, “Kuracağımız atık su arıtma tesisleri ile yeraltı sularının kirlenmesi engellenecek ve içme suyu kaynaklı salgın hastalık riski azaltılacağız. Bölgesel içme suyu arıtma tesisleri ile hemşerilerimizi temiz ve ucuz içme suyuna kavuşturacağız. Yeni yapılacak toplu konutlar ve ticaret alanlarında gri su geri kazanım projelerini teşvik edeceğiz.  Bu sayede gri suları arıtarak geri kazandıracak; hem bütçenizi hem çevremizi koruyacağız. Bu projelerimiz ile Aksaray'ın 20 yıllık su problemi çözülecek, Aksaraylı hemşerilerimizi temiz ve ucuz suya kavuşturacağız. Çünkü Aksaray Hak Ediyor.” Dedi.

“Aksaray Hak Ediyor” sloganı ile Aksaray’ın en önemli sorunlarına mega projelerle çözüm üreten, İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER‘in su sorununa da köklü çözüm üretecek projesi, vatandaşlar tarafından büyük beğeni aldı.Cumartesi 18.8 ° / 8.3 °
Pazar 17.6 ° / 7.9 °
Pazartesi 19.4 ° / 5.3 °
Aksaray nöbetçi eczaneleri