Bugün, 15 Nisan 2021 Perşembe
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Türkiye´nin çocuk yıldızları Aksaray´da

Aksaray Haberleri | aksarayhaber68TÜRKİYE´NİN ÇOCUK YILDIZLARI AKSARAY´DA

BAŞKAN YAZGI ? SİNEMA VE DİZİ SEKTÖRÜNDE BAŞARILI OLAN BU ÇOCUKLARIMIZI AKSARAY´IMIZDA AĞIRLAMAKTAN MUTLU OLDUK?

"GÜLDÜY GÜLDÜY" SHOW?UN YILDIZLARI ESPRİLERİYLE HERKESİ GÜLDÜRDÜ

 

Televizyon dizileri ve sinema filmlerinin çocuk yıldızları Aksaray´da. Çocukların büyük ilgiyle izlediği Güldüy Güldüy Şhow adlı programın kahramanlarından Berat Efe Parlar ve Arda Kalaycı ile Çukur adlı dizinin çocuk oyuncusu Doğancan Sarıkaya Aksaray´a geldi.

Çocuk yıldızlar Aksaray´da çekimi devam eden ?Deliler? adlı filmde de rol aldılar. Çekimler süresince Aksaray´da kalacak olan Berat Efe, Arda ve Doğancan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından misafir edildi.

Belediye Başkan Haluk Şahin Yazgı,eşi Hasibe hanım ve kızı Berre ile birlikte misafir oyunlar ve aileleri onuruna akşam yemeği düzenledi.

 

Başkan Yazgı, yemekte yaptığı konuşmada yeni nesil çocukların sanat ve sinema sektöründe çok yetenekli olduklarını ve görevlerini başarıyla yerine getirdiklerini ifade ederek ? Öncelikle sizleri Aksaray´ımızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Sinema sektörünün film çekimleri için Aksaray´ımızı tercih etmesi hem şehrimizin tanıtımı adına hem de halkımız adına bizleri sevindiriyor. Bizde Aksaray´ımızı ve sahip olduğumuz manevi dinamikleri tanıtmak amacıyla ?Aşkın Sırrı Somuncu Baba? adlı bir film çektirmiştik. Bu film sayesinde şehrimizi ve manevi değerimiz olan Somuncu Baba´mızı en iyi şekilde tanıttık.

 

Şu anda da ?Deliler? adlı filmin çekimi devam ediyor. Güldüy Güldüy Şhow adlı programdan tanıdığımız Berat Efe Parlar, Arda Kalaycı ve yine Çukur adlı diziden tanıdığımız Doğancan Sarıkaya´nın bu filmde rol alacak olması bizleri çok mutlu etti. Berat Efe, Arda ve Doğancan´a Maşallah diyorum. Üstlendikleri rolleri çok büyük bir başarıyla gerçekleştiriyorlar. Tabi onlarla birlikte aramızda olan anne ve babalarına da ayrıca Teşekkür ediyorum.? dedi.

 

Başkan Yazgı, yemek sonrası Çocuk yıldızlar ve aileleriyle birlikte Seyir Terasına giderek Aksaray´ın muhteşem gece manzarasını gösterdi ve bir süre sohbet etti. Çocuk yıldızlar, yaptıkları esprilerle herkesi gülmekten kırıp geçirirken, kendilerini Aksaray´da en güzel şekilde ağırlayarak misafirperverlik gösteren Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve eşi Hasibe Yazgı hanımefendiye Teşekkür ettiler.