Aksaray nöbetçi eczaneleri

Aksaray

07.07.2020

  • İMSAK 03:33
  • GÜNEŞ 05:20
  • ÖĞLE 12:54
  • İKİNDİ 16:48
  • AKŞAM 20:18
  • YATSI 21:57

Vali Aydoğdu Ayağının Tozuyla Ziyaretlere Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü iken Valiler Kararnamesi ile Aksaray’a Vali olarak atanan Hamza Aydoğdu bugün Aksaray’a gelerek görevine başladı.

Vali Aydoğdu, Aksaray protokolü tarafından 15 Temmuz Milli İrade Meydanında karşılandı. Korona Virüs önlemleri kapsamında maske takarak sosyal mesafe ile tüm protokol üyeleriyle birebir selamlaşan Vali Aydoğdu, selamlaşmanın ardından Aksaray Valilik makamına çıktı.

Burada bir açıklama yapan Vali Aydoğdu, “Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun teklifleriyle atanmış bulunmaktayım. Öncelikle sayın Cumhurbaşkanımıza, İçişleri Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum. İnşallah sizinle uzun süre sonra birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Aksaray İç Anadolu’nun incisi. Şehri Süleha denmesinin sebebi salih insanların yaşadığı bir şehir olmaz özelliğinden dolayı. Aksaray’da bulunan bütün vatandaşlarımız, buradaki bütün yöneticilerimiz ile birlikte istişareyle, konuşarak, problemlerimizi birlikte tespit ederek birlikte bir ekip ruhu içinde konuşarak, tartışarak, anlaşarak istişare kavramını da öne çıkartarak inşallah güzel işler yapacağız. Güzel işler yapmaya talibiz. İlginizden, alakanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

CUMA NAMAZININ ARDINDAN VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Vali Hamza Aydoğdu Somuncu Baba Külliyesinde incelemelerde bulunarak Cuma namazının ardından vatandaşlarla bir süre sohbet etmesinin ardından çarşı esnafları ile selamlaşarak hayırlı işler dileğinde bulundu.

Vali Aydoğdu esnaf ziyaretinin ardından  2 Mayıs 2020 tarihinde şehit olan Eyüp Fidan’ın annesi Elmas, kardeşi Ali Fidan ve  kronik rahatsızlığı nedeniyle sürekli bir işte çalışamayan Şehmus Şimşek ve ailesine ziyarette bulunarak aile üyeleri ile bir süre sohbet etti.

Vali Aydoğdu'nun Son durağı ise Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu.Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde incelemelerde bulunan Valimiz Sn. Hamza Aydoğdu, vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunarak yürütülen sağlık hizmetleri ile ilgili bilgi aldı.