Bugün, 25 Temmuz 2021 Pazar
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Valilik Kupası Şampiyonasında takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi

Valilik Kupası Şampiyonasında takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi

Aksaray Valiliği tarafından düzenlenen kurumlar arası Valilik Kupası Şampiyonasında çeşitli spor dallarında dereceye giren kurum ve takımlarına kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi. 


Kılıçaslan Spor Salonunda düzenlenen törene Vali Hamza Aydoğdu, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yusuf Şahin, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Jandarma Komutanı Albay Halil Murat Bilgiç, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve takımlar katıldı. 


Düzenlenen şampiyonada Futbol branşında; Sağlık İl Müdürlüğü ve Polis Gücü 1.liği paylaştı, 3.Milli Eğitim Müdürlüğü, 4.Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Branşında: 1. Özel Metropol Koleji, 2.Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 3. Aksaray Belediyesi Voleybol Erkeklerde: 1.Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 2. Akimder Öncü Gençlik ve Spor Derneği, 3. Aksaray Emniyet Müdürlüğü, 4.Aksaray Valiliği Voleybol Kadınlarda: 1.Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 2.Hüseyin Cahit Korkmaz Sağlık Meslek Lisesi Masa Tenisi Branşında: 1.Aksaray Üniversitesi, 2.Gülağaç Milli Eğitim Müdürlüğü, 3.Tarım İl Müdürlüğü, 4. Aksaray Belediyesi takımları sporcularına kupa ve madalyaları Vali Hamza Aydoğdu ve kurum müdürleri tarafından verildi. 
Vali Hamza Aydoğdu törende yaptığı konuşmasında Valilik Kupası Şampiyonasına katılan bütün takımları tebrik etti.