Bugün, 16 Mayıs 2021 Pazar
Aksaray nöbetçi eczaneleri

Yılın Doktoru Eryazgan ve Gündebahar Ödüllerini Aldı

aksaray haberleri | aksarayhaber68

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Cerrahı Op.Dr. Mehmet Ali Eryazgan ile Aile Hekimi Dr. Gökhan Gündebahar, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yılın doktoru ödülüne layık görüldüler.

 

Ankara´da düzenlenen törene Aksaray il Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengizhan Kılıçaslan, Op.Dr. Mehmet Ali Eryazgan ve Dr. Gökhan Gündebahar´da katıldılar.

Op. Dr. Eryazgan ve Dr. Gündebahar, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Ankara´da gerçekleştirilen ödüllerini, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan´ın elinden aldılar.

Yılın doktorları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da külliyede kabul edildiler.

Eryazgan, sevkleri önledi

9 yıllık hekim olan Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Cerrahı Op. Dr. Mehmet Ali Eryazgan, görev yaptığı 1, 5 yıl içinde mesai mefhumu gözetmeksizin, büyük bir fedakârlık ve özveri göstererek, trafik kazası, travma, düşme ve kurşunlama vakaları sonrasında Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine getirilen hastalara yerinde ve zamanında müdahale ederek, göğüs cerrahisi açısından il dışına yapılan hasta sevklerini de önleyip hastaların sağlığına kavuşmasına vesile oldu. Kısa bir konuşma yapan Op. Dr. Mehmet Ali Eryazgan, bu ödülü Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktor ve çalışanları adına aldığını belirterek tüm çalışma arkadaşlarına selam gönderdi.